Bir Erkek Neden Ayrılınca Eski Sevgilisine Hakaret Eder ?

Bazı erkekler sevgilisinden ayrılınca kaşar , sürtük , o* , kendini elletiyordun zaten falan der ? Anlamıyorum bu erkekleri neden bu yola başvururlar ?

0|0
2|19

En İyi Erkek Görüşü

• eylemleri ve söylemleriyle kendini belli eden erkektir. halk arasında argo tabirle yavşak yahut piç denilen erkeklerdir bunlar. bir dedikleri bir dediklerini tutmaz, sürekli karı peşindedirler, arkadaşlarını çok rahat bir şekilde satarlar, para için yapmayacakları hainlik yoktur. şekilden şekile bürünebilirler. her türlü pisliği yapabilirler.

bu erkekler büyük ihtimalle çocukluk dönemlerinde zor zamanlar yaşamışlardır. gerek ailevi sorunlarla boğuşmuşlar gerekse de arkadaş çevreleriyle uyum sağlayamamışlardır, yaşadıkları derin aşk acısını saymaya gerek bile duymuyorum. ergenlik döneminde ise kendilerini tanımaya çalışsalar da artık iş işten geçmiştir. artık onlar karaktersizdir.

5|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• hırsını alamadığındandır. birşekilde zarar vermeye çalışıyor ama kendine göre zarar verebileceği tek yol arkasından konuşmak. ha birde kendi kendine gidenin kötü olduğuna inandırmayada çalışıyor olabilir. bu sayede kolay unutacağını düşünüyordur. zaten bunu yapan erkekte ya yeni ergendir ya da 1 gram olgunlaşmamıştır. delikanlı adam çok afedersin ama ayrıldığı sevgilisi vesikalı hayat kadını dahi olsa arkasından konuşmaz.

1|0
    0|0
  • Hiç bilmiyorum denemedim bidahakine dener sana söylerim.Bu arada sende eğer elletiyorsan adam haklı yani..O erkeklerin karakter yoksunu olduğunu düşünüyorum bu arada.

0|1
    1|0
  • çünkü onu hala seviyordur... aslında o küfürleri kendisine eder ama bunu kız arkadaşına ediyormuş gibi yansıtır... bir de kızdan soğumak kendini ondan uzaklaştırmak için yapar?

1|0
    0|0
  • Ne yaparsın cigeri yiyemiyenin tesellisi bozuktu ondan demesinden farksız ;)) demekki ayrıldıktan sonra cok koymusta durmadan b*k atıyo ;))

1|0
    0|0
  • Ben eski sevgilim ardından laf söylemeyi bırak laf söyletmem !

1|0
    0|0
  • Ayrılmayı kendine yediremeyen erkek böyle yapar. Ama bunu yapan kızlarda yok değil yani.

1|0
    0|0
  • kaybetme korkusu ve başka erkeklere yakıştıramama .sahiplenme ve sevme .

1|0
    0|0
  • aşk acısı bunları söyletiyor ayrılık acısı bunları söyletiyor yüreği yangın yeri seni,n yüreğini yakmaya çalışıyor aynı acıları yaşamanı istiyor...

1|0
    0|0
  • bilmiyorum :D kişilik bozukluğu olabilir

1|0
    0|0
  • erkekmı onlar kufur etmek ıstemıyorum gece gece

1|0
    0|0
  • ayrıldığı kesinleştiği için geri dönüş olmadığı için.

1|0
    0|0
  • bence sana anlatmak istediğini dinleyip anlam vermediğin içindir... söylemesi çok yanlış olsa da bazen ağzından çıkanlara engel olamıyon... kişilik bozukluğundan ziyade biraz da cahillikten kaynaklanıyor...tabi akıllı bir insan susarak cevap vermesini bilir...

0|0
    0|0
  • ne bilek ya:D

0|0
    1|0
  • e kız öyleyse ne dicekler? çok iyi kızdı .. acayip iyi aile kızıydı mı dicekler?

0|0
    0|0
  • Genelleme yapma

0|0
    0|0
  • onu diyenler karaktersiz şerefsiz piç o tarz kişiler

0|0
    0|0
  • Ben yalvardım mantıklı bir sebep söylemesi için o da tersledi sürekli hakaret etti öyle yapınca bende bana söylediklerinin aynısını ona söyledim.Ama üzülüyorum değmezdi onunla tartışmaya.

Sinirinden mallığından.

0|0
    0|0
  • Bişey yazarımda şutlarla siteden

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• yaşadığı şeyin ve birlikte olduğu kızın arkasından konuşana adam denmez yavşaktır.

1|1
    0|0
  • doğru ama bu tavırları kızlarda yapıyor.. sadece erkekler yapmıyor.. tilkinin üzüme yetişmeyince koruk dediği misali.. kız olsun erkek olsun kendini bilmezler oluyor malesef...

1|1
    0|0
Yükleniyor...