Çok yakın bir arkadaşınızın tecavüze uğradığını öğrenseniz?

Çok yakın bir arkadaşınızın tecavüze uğradığını öğrenseniz ne yapardınıız ona nasıl davranırdınız?

0|0
9|4

En İyi Kız Görüşü

• Yapılanın bulunması için elimden geleni yapardım ve cezası neyse çekmesini sağlardım arkadasımın yanında olurdum destek çıkardım aşması için çözüm aramaya baslardım psikolojik yöntemlerle rahatlatmaya çalışırdım çok zor çook ama yanında olduğunu hissettirirsen aşılır

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• ayrıcalıklı davranmazdım ona bunu hisseddirmezdim zaten böyle bişi olduğunda acısı coktur ona dahada bu düşünceleri düşündürmeyi istemezdim.hiçbirşey olmamış gibi davranıp sevdiği şeyleri yapardım.

0|0
    0|0
  • Polise suruklerdim sikayet ettirirdim o adami, hastaneye goturur darp raporu vs alirdim her seyiyle ilgilenirdim Salaklik yapardim bol bol

0|0
    0|0
  • Yanında olurdum destek olurdum mutlu olsun dıye saklabanlık yapardım

0|0
    0|0
  • yanında olduğnu söylemek ve hissettirmek haricinde hiçbir şey yapmazdım, hayat olduğu gibi devam ediyor

0|0
    0|0
  • Hemen yanına koşardım. Psikolojisini anlamaya çalışırdım ve yüksek bir ihtimalle psikoloğa gitmesi için tavsiyelerde bulunurdum.

0|0
    0|0
  • üzülürdüm bayağı, hep yanında olup destek olurdum, hakkını aramasına yardımcı olurdum

0|1
    0|0
  • Teselli ederdim.. elimden baska bisey gelmiyor ki

0|0
    0|0
  • normal hiçbirşekilde farklı değil fakat saçma salak espiri ve şakalardan vazgeçerdim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Psikologa götürürdüm ve nasıl davranılacağınıda öğrenir ona göre davranırdm.

0|0
    0|0
  • ona onu yapan cezalandırılmadıysa elimden geleni yapardım en azından bir nebzede olsa psikolojisi düzelsin :S

0|0
    0|0
  • Ona destek olurdum tabiki yapanı bulur cezasını keserdim.

0|0
    0|0
  • Ona sarılırdım. Ve istediği kadar ağlayabileceğini yanında olduğumu söylerdim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...