Günaydın desem basitlik olmaz değil mi ?

Arkadaşlar birinden çok hoşlanıyorum .Birbirimizi tanimiyoruz . 3-4 aydır bakisiyoruz , gulumsuyo bende gulumsuyorum . Ilk adimi atmis gibi oldu aslinda gecen ay bana elbise yakismis dedi :) . Göz bile kirpti 2 gün once :) ama bu böyle gitmiycek ona bir Günaydın desem basitlik olmaz değilmi ? Siz olsanız ne düşünürsünüz ? Simdiden cevaplar için çok teşekkür ederim :)

• Evet, basitlik olur. erkek değil mi burak o söylesin
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Kendini ağırdan al. o gelsin yanina
    40% (2)50% (2)44% (4)Oy Ver
  • Hayır basitlik olmaz tam aksine çocuğun hoşuna bile gider
    20% (1)50% (2)33% (3)Oy Ver
  • Geç bile kaldın
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Söylersen oda ilerki günlerde atağa geçer :) devamı gelir sohbetin
    40% (2)0% (0)23% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|10

En İyi Kız Görüşü

• cesaret edemiyordur ortamını bulamıyordur yanaşamıyordur v.s. bir günaydın demenden birşey çıkmaz. cesaretlendirir hatta . bir hareket de senden gelmeli . böyle bekleyerek durursan kaçabilir bile . üzülürsün sonra. keşke deseydim deme sonradan

1|1
    0|0
    • Ayy canm benim aynen öyle ya onu kaynetmek istemiyorum aslında çocuk elinden gelen herseyi yapti. Gulumsedi , iltifat etti (tanimamasina ragmen) göz kipti vs . Bende Günaydın desem sorun olmaz hatta hoşuna bile gider diye umuyorum :(

• sadece bir günaydın. inan basitlik falan değil. ayrıca bunu basitlik olarak görebilen adamla zaten işin olmasın . illaki onlarımı bekleyeceğiz. durma yap gitsin. sonrasında beklersin gerekirse ablacım. kasıntı şekilde yaşamaya gerekyok. bizlerde ne kadar bayan olsakda insanız istelkerimiz var ve birşekilde kendimizi anlatabilmeliyiz . hem o üzgün surat ifadesi ne yok üzülmek falan daima gülümse :D

• Şu an beni gerçekten cesaretlendirdiniz çok teşekkür ederim :) yapicam en kisa surede . Umarim oda karşılık verir ki vereceğine eminim oda bunu bekliyo zaten :D

Erkekler Ne Diyor 10

• Günaydın de elbisen yakışmış demiş göz kırpmış sende bir günaydın esirgeme hamle yap ve bekle hamle sırası karşı tarafa geçsin satranç oynar gibi bir sen bir o

0|0
    0|0
  • basit olmakla ilgili değil , biraz bekle bakalım , o yapar yakında bir numara ;)

0|0
    0|0
    • Herseyi yapti ; göz kirpti, gülümsedi, iltifat etti ama ben birsey yapmadm 4 aydır :(

• olsun , ciddi bir düşüncesi varsa gelir o ...yoksa zaten sana yaramaz ;)

• EEEEEE diyorum su bırakın kendi kendinize planlar yapmayı arkadas ben direk soguyorum tripcanları ağırdan naza cekenleri varsa karşılıklı bişi tanışın.(DUA EDİN ABAZANLAR VAR )

0|0
    0|0
  • günaydın yavrum çok tatlısın senı bı yerim bir yerim ayy gugudı gugudı fındık burunlu mumukıdom benim dersen daha uygun günaydın pek bir sofistike

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • Kendini ağırdan al. o gelsin yanina

0|0
    0|0
  • de de olmaz

0|0
    0|0
  • İlk adımı bir şekilde birisi atmalı :) Neden basitlik olsun

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • Kendini ağırdan satma .Çocuk senden iyice uzaklaşır. Bir günaydın demeyle basit olunmaz. Eminimki çocuğunda hoşuna gidecektir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• hayır hayır, yapma. bir göz kırpmayla ilk adım olmaz. bırak ilk mesajları o atsın.

1|0
    0|1
    • Haklisiniz. Ama geçen ay pembe bir tişört giyinmistim bana bakip hafif gülümseyerek "-pembe yakışmış :)"" dedi . Bu ilk adim sayilmazmi pekii :(

• erkekler öyledir sen bir bak. o yüz bakar ne anlatmaya çalışıyor bu kız bana diye... sen ondan hoşlandığın için öyle düşünüyor da olabilirsin. az çirkin olsa hoşuna gitmese adam 'bu it ne bakıyor bana töbe töbe' dersin. boşver sen düşünme bu kadar..

• Haklısın hayatm seviyorsa gelir konuşur ister 4 ay olsun ister 7 ay olsun seven adam yinede konusur. En iyisi onu beklemek

Yükleniyor...