Kapat

Evde spor yapmak yarrı olurmu

evde agırlık calısmak karın çalısmak işe yararmı spor salonunda gidiyorum ama ewdede calısıorm ?

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• Kas yaparsın fakat ne yazıkki spor salonlarında ve sadece agırlık calısarak ya da sadece kas yapmaya dayalı yapılan sporlarda yapılan kasların tam potansyelde bir fonksiyonu olmaz ve beyinini kücültür o calısmalar bunuda bilmek lazım gecenlerde gene birine söylemistim simdide söylüyim onun yerine hem spor salonu hemde bir takım sporu ya da farklı bireysel bir sporla ilgilensen hem öyle bir sorun yasamazsın hem daha yararlı olur ;)

0|0
    0|1

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 5

• düzenli çalışırsan yararı olur

0|0
    0|0
  • Amaca giden her yol mübahtır :) olur tabi neden olmasın

0|0
    0|0
  • Fazladan antrenman kime zarar..ama hocalarına danış bence kendini yoruyor olabilirsin..

0|0
    0|0
  • Olur tabi

0|0
    0|0
  • Çok olmasa da yararı olur .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• kesin olur

0|0
    0|0
  • Allahım ne cahil insanlar var sen bunları dinleme ben 6 senedir fitness 6 aydır street workout(sokak sporu barfiks sınava dayalı) sana sunu diyeyim koca götüyle beyni kücültüyor kadınlar fit erkegi beyenmiyor diyen cahillere kulak asma bodybuildingle ilgili cok güzel bir nforum var oraya gir evde calısma programı var oku öğren bilincli yap spordan sana zerrre kadar zarar gelmez giydigin gömlegin üzerine cuk diye oturması gibi güzel bişi yok (güc sosyal iliskilerde daha fazla özgüven cabası)

0|0
    0|0
  • Olur tabi kardeşim sistemli ve düzenli çalışarak herşeyi yapabilirsin. Salon kadar verimli olmayacağı da bir gerçek ama.

0|0
    0|0
  • evde karın calısabilirsin ama spor salonuna gidp + evde çalısıyorsan bu yanlış fakat gitmediğin günler calısabilirsin mesela omuz antremanın oldugu gün gitmedn al dambılı yana açma öne açma yap en azından.

0|0
    0|0
  • dostum en mantıklısı kendi vücut ağılığınla- yani evde aletsiz çalışmak; ama bunu belli bir seviyeye geldikten sonra yapsan iyi olur

0|0
    0|0
  • Spor salonuna gidiyosan evde çalışmana ne gerek var

0|0
    0|0
  • olur neden olmasın

0|0
    0|0
  • 6 kg dambıl +göğüs yayı+kapı barı ben aldım sonuç gördüm ama şimdi üşeniyorum salona gitmek lazım.

0|0
    0|0
  • tabi ki çok iyi olur spor aletleri şınav,mekik ile çok iyi olur...

0|0
    0|0
  • evi temizle bari annene yardım etmiş olursun. hem sporda sayılır.

0|0
    0|0
  • Hayır, evde pek kas yapamazsın.

0|0
    0|0
  • fazla olmasa da idare eder

0|0
    0|0
Yükleniyor...