Lazio kralın peşinde kral lazioya gider mi?

Renktaslarım kralımız lazioya gider mi acaba ?

Sorum Galatasaraylı kardeşlerime

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• çArşı özel sorulara karşı...

Burak bir yere gitmez boşa telaş etmeyin

1|0
    0|0
  • gitmezz tabi

0|0
    0|0
  • Ucuza gidecekse hiç gitmesin boşa Trabzon'a para kaptıracağız filan. Türk olduğu için yararı çok olur artı Burak mutsuz değil. Antraman resimlerine bakıyorum adam gülüp şakalaşıp duruyor haberlere itibar etmeyelim...

0|0
    0|0
  • Gitsin gitsin,ama ucuza vermesinler.. Paranın % 25`i bizim ne de olsa

1|0
    0|0
  • walla eğer 20 miyon civarı verrlerse bnce gtmeli.ama 6+0+4 kuralından sonra yerli oyuncu old. içn gdeceğini sanmıyorum

0|0
    0|0
  • bir fenerbahçeli olarak giderse bahram ederim

o zaman görürüm sizin drogbanızı

sınayder top taşıyacakta drogba atacak

bizim çok para verip sırf bu yüzden oynattığımız guiza ile sizin sınayderde aynı duruma gelmezse bende ne olam la

0|0
    0|0
    • Bende gitmwmesi gerektiğine inanıyorum çünkü galatasarayn muslera ve drogbayla en iyisi

• Burak neticede iyi oyuncu egerki giderse hata eder arda gelse nasıl olur sizce

• kardesim görüsüne katilmamakla birlikte saygi duyuyorum ama bence yaniliyorsun.

gecen sene izledigimiz sneijder, kendisi degildi (gülme) adam 6 ay topa ayagini sürmemis birakda okadar olsun. Bu sene bence sneijder 5nci haftadan sonra galatasaray icin kilit adamlardan olacak.

Bence bu sezon oynadigimiz hazirlik maclarda ve süper kupada gösterdi bunu ara ara.

• Gitmez, gitmemeli. Koca sezon Drogba, Umut ve eski gücünden uzak bir Elmander'le yürümez. Teknik ekip ve yönetim de bunun farkındadır.

0|0
    0|0
    • adam gs li elmanderin gittiğini bile bilmiyor =)

• resmi açıklama yok henüz. milyonlarca kolpa haber çıkan bu ülkede resmi siteden açıklanana kadar hiçbir habere inanmam

• eger giderse kendisine yazik eder bence, galatasaray suanda her acidan lazio`dan daha iyi bir kulüp. Gidecegini pek düsünmüyorum ama eger olurda giderse bence daha iyi bir kulübe gitmeli.

0|0
    0|0
    • Evet şimdi gordumde sordum

• sanada kardesim :)

Soran sende haklisin :)

• :)))

• gitmez kendisi de açıklama yaptı zaten bu son olaylarla ilgili. sıkıntı yok yani. ve gitmemeli de.

0|0
    0|0
  • parayı veren futbolcuyu oynatır?

0|0
    0|0
    • Istermisiniz fikrinizi sordum bende:)

• :)))

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...