İnsanın doğasına aykırı olan, gerçekleşmesi mümkün olmayan eylem : u n u t m a k . Bundan sonra ne yapmalıyım?

24 yaşındayım 3 yıl önce ayrıldığım sevgilimi unutamıyorum ayrı şehirlerdeyiz ve geriye kalan sadece tek bir fotoğraf başkalarına da ısınamadım son sevdiğim o oldu .bundan sonra ne yapmalıyım?

0|0
9|0

En İyi Kız Görüşü

• nasıl bir aşk kaç yıllık sevgi ve bşylr yaşamışmydınız yaşadysnz belki ondan unutamıyorsndr ama var mıböyle erkekler

0|0
    0|0
    • kızla tensel olarak bşyler yaşadysnz gerçektn unutmak çok zor en iyi cevap için teşekkürrlr ama untmaya çalış olmcaksa hayatnı kapama boşuna

• aşkı öyle kolay yaşamadım üniv okurken haftada bir kez başka şehire gidip 2-3 saat görüşüp dönüyordum

• neden ayrldnz peki çok üzüldm hiç mi görmednz üç yıldır

Kızlar Ne Diyor 8

• Ordaki unutmak fiilinin manasını yanlış anlamışsın. Aklına hiç gelmemesi anlamında unutmak değil; alışmak manasında, olağan gelme manasında unutmak o.

0|0
    0|0
  • Bundan sonra ne yapmalısın söyleyım ben size.

1 kendını sev

2 hayatı sev

3 herşeyı oluruna bırak

4 mutlaka size dha cok seven bırısı cıkatır

5 gönlunu mavı tut

6 3 sene once ayrıldıgın ve hala untamıyorsun bu yanlı artık unut ve gelecege bak

7 senı sevıyorum ben ve yakın cevrendekı dostların aılen yalnız degılsın üzülme (kübra)

0|0
    0|0
  • İnsan ruhu bedeni yaşanmışı olan bişeyi reddedemez ki.sevmekten vazgcersin ama yaşannlar durur

0|0
    0|0
  • o fotoğraftan kurtul

0|0
    0|0
  • az kalmış geçmesine ..

0|0
    0|0
  • Unutamayacaksın daaa git al o kızı

0|0
    0|0
  • onu neden aramıyorsun ?

0|0
    0|0
  • baskalarını sevmeye calıs ya da en azından takılmaya calıs biraz olsun iyi gelıyor kendimden biliyorumm :)

0|0
    0|0
    • işim gereği hergün onlarca bayanla yüzyüze geliyorum kız ortamı da var ama ısınamıyorum işte aklımdan çıkmıyor o kişi

• zamanla kardesim zamanlaa...

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...