Apartmanın önünde 2 sevgili dilek feneri atıyor olucak şey mi ama bu? :(

bu saatte 2 sevgili sokakta dilek feneri yaktılar ve sarılarak onun gökyüzüne doğru uçuşunu izlediler olcak şeymi şimdi bu? :S :(

arkadaşım yapmayın böyle şeyler sevgili olan var olmayan var hadi olupta uzakta askerde olup görüşemeyen var yapmayın ya

çok özendim bende istiyorum :(

link

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• tek basına ucur sende ;))) ona ulasmasını dile bak nasıl fikir :))

1|0
    0|0
    • güzel fikirde o an onları öyle canlı canlı görünce sarılmşlar yukarı bakıyolr dilek feneride bizim balkonun önünde yukarı çıkıyo :( tek olmazki işte :(

Erkekler Ne Diyor 7

• sipariş et internetten sende uçur ya

1|0
    0|0
  • ne var ya bende gider tek başıma yakıp sonra da oturur izlerim . bir dilek tutarım ama olan var olmayan var arkadaş yapılmaz ki...

1|0
    0|0
    • :D tek başıma napıcam ya sevgilimle atarım yanmda olsaydı :(

• ya ya öyle belli oluyor :D yazıktır günahtır . düşünmüyorlar ki olan var olmayan var :DDDDD

• Kavga ederler birazdan feneri atarken yüzün asık gibiydi beni sevmiyon sen falan diye başlar o

1|0
    0|0
  • harbi çok romantikmiş ha

kimi zaman bende balkonumda otururken böyle romantik şeylere tanık oluyorum

insan cidden duygusallaşıyor

gidip 31 imi çekip yatıyorum

ahh ahh yalnızlığın gözü çıksın

1|0
    0|0
  • Arkadaş senin de penceren pencere değil, adeta alice harikalar diyarı! Her gece mi bir olayın olur, şaştım kaldım. Yarın ne çıkacak korkuyorum -.-

1|0
    0|0
    • hahahaha :DD:D bizim evin önü cadde yanı sokak sokakta şarkıcılar var caddede aşıklar ve polsler :D değişik yer katılıyorm

• :D:D peki iyi geceler sanada :)

• ımrendim ve kıskandım, süper birşey:)

1|0
    0|0
  • Evet, olacak şey:)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...