El üstünde tutarmısınız :)

Sevgilinizi poh pohlar mısınız yani her dediğini yapar mısınız yoksa sınırları koyarmısınız, yaptığı yanlışları hep alttan alır mısınız? Her dakika hoş kelimeler kurmak sevgiliyi bunaltır mı arkadaşlar :)

0|0
410

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaşım benim gibi yapacaksın ilk başlarda sevgi mesajları sık sık çek ve bir anda mesaj göndermemeye başla ya da dil ile söylüyorsan söylememeye başla aklında soru işareti olur sana bağlanır benden demesi ama gerçekten seviyorsan bunu hareketlerinden göster söyleyerek değil... bide xper puanına ihtiyacım var rica etsem en iyi cevap seçermisin

0|0
    0|0
    • peki ya takmazsa o davranışı :D

• :) maşallah size

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 9

• Her şeyin bir yeri var,duyguları tam manasıyla akıtacağın zaman setleri kaldırırsın,normal hal ve hareketler içerisindeyken setleri çekersin..Devamlı meleğim demekle olmaz,kanatlarının olmadığını da söylemek gerekir.. Kanatsız melek derdim ben eski sevdiğime.

0|0
    0|0
  • Sevdiğim insanı şımartırım ve her istediğini yaparım. Sınır koymam asla. Fakat yapmaması gereken bir şeyi yaptığında da bir o kadar katılaşırım. Bunaltmak yerine daha çok senin karşı taraftaki değerini azaltıyor sanki, kıymet bilmemeye başlıyorlar.

0|0
    0|0
  • Poh pohlarım Her istedigi benimde istedigimdir zaten o yüzden yaparım sınır koymam ama yapıtıgı yalnısıda alttan almam yalnısın boyutuna göre tavır alırımki yalnısınıda yüzüne vururum ;)

her dadika hos kelimeler kurmak değil ama durmadan aynı kelimleri her cümlüye yerlestirmek papagan gibi tekrar etmek sıkar insanı ;)

0|0
    0|0
  • El üstünde tutarım , yaptıgı yanlısları hoş karşılarım ama bir yere kadar . Sürekli aynı yanlısı yapıyorsa tahammül edemem . Her dakika hoş kelimeler söylemek bir süre sonra o kelimeleri sıradanlaştırır , artık eski tesiri kalmaz o yüzden arada sırada söylemeyi tercih ederim :)

0|0
    0|0
  • hep alttan almayi tercih ederim ne kadar az sorun o kadar idir poh pohlamak konusunda tabiki öyle yaparim ondan baska neyim varki dimi :)

0|0
    0|0
  • Herşey saygı çerçevesinde olmalı...

0|0
    0|0
  • ölçülü bir şekilde neden olmasın...

0|0
    0|0
  • her an değil özel zamanlarda veya uzun bir görüşmemenin ardından iyi olur ..fakat her an çok boğucu sıkıcı hoş değil..

0|0
    0|0
  • bunu sadece eşim için yaparım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• 3 yıldır sevgiliyiz özelden genele hiç bir isteğini red etmedim o ne seviyorsa hep öyle giyindim öyle konuştum no prablım fevkaldeni fevkindeyiz :D

0|0
    0|0
  • Sevgilini atıp tutucaksın atıp tutucaksın sonra atıp tutmucaksın asd :D Değerini anlasın

0|0
    0|0
  • Durumdan duruma değişir ama bn sevgilimle hoş kelimeler de kullanırım adi şerefsizli kelimlerde olduğum gibi davranırım yaptığı yanlışlarıda ilk başta karşışıklı konuşuruz küçük bir tartışma yaratıp konuşurum sonunda o suçluysa yanlışını bir gece karanlığı gibi kapatırım uzatınca elime ne geçiçekki :D

0|0
    0|0
  • bunaltır su an o durumu yaşıyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...