Yeteneği olmayan insan ?

Evet başlıktada belirttiğim gibi yeteneği olmayan insanım ben.Hiç bir şeye yeteneğim yok ne spora,ne müziğe,ne bileyim edebiyatdır,sanatdır hiç bir şeye yeteneğim yok..Genelde herkes sen keşfedememişsindir diyor ama ben eminim tüm dalları denediğimden başarılı olduğum bir alan yok maalesef..Mesela abimin resimleri çok güzel Anneminde sesi evde herkesin bir yeteneği var benim ilgi alanım şu diyebiliyorlar ama ben diyemiyorum.. var mıbenim gibi olan ?

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Ne kadar olumsuzsun :/ Elbet seninde yeteneğin vardır keşfetmekle alakalı değil bu senin galiba sabrın yok birşeye ilgi vermeyi sevmiyorsun sanırım ? Hem yetenek sadece resim çizmek,şarkı söylemek değil ki.Mesela bazıları çok iyi gözlem yapar ya da ne bilim çok iyi yemek.

1|0
    0|0
    • evet sabrım yok :( belkide ben farketmedim sanırım... güzel yorumun için teşekkür ederim.

• Ben teşekkür ederim asıl :) Umarım en kısa zamanda sorunu çözersin.

• inşAllah :)

Erkekler Ne Diyor 4

• valla benimde yok yalnız değilsin biraz futbol yeteneğim var ne müzik bir müzik sölerim bütün komşular arkamdan söver sus die resim yeteneğimde yok ama hiç üzülmüyorum vardır benimde birşeyim yaratan boşuna yaratmadıya

1|0
    0|0
  • Yemek yapabiliyorsun ?

1|0
    0|0
    • yumurta bile kıramam durum vahim :/

• Yada edebiyatla kitaplarla aran nasıl okumayıda kendine hobi edilebilirsin bu da yeni aklıma geldi

• okuma berbat :( elime kitap alsam ilk 10 sayfada bırakıyorum kitabına göre değişiyor tabi teşekkür ederm tavsiyelerin için çok sağol :)

• her insanın özel yetenekleri bulunuyor önemli olan bunu keşfetmek...

1|0
    0|0
  • senin yetenegin degilde ilgin ve sabrın yok bence

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• illa bir yeteneğin olması şart değil ki..

insanları insan yapan sadece yetenekleri değildir yaptıkları seçimlerdir.

1|0
    0|0
    • haklısın ama hayatım boyunca yeteneğini keşfeden insanlara imrenmişimdir..

Yükleniyor...