Hayatınızın bir döneminde protesto ettiğiniz bir şey var mı?

Örneklendirerek anlatmak gerekirse.Zaman zaman israil mallarını protesto ettik siyasi sebeplerden dolayı.Ya da coco colayı protesto ettik müslümanlarla dalga geçtiği için..Gezi parkı olaylarındaki kişiler ise yayın yapmadıkları için Ntv protesto etti..Bir hayvanlar üzerinde deney yapan firmaları saymakla bitmez toplu protestolar.

Hatta yeri geldi ks de herkes birbirini eksiledi ...

En son karşılaştığım bir olayı da anlatarak sözü size bırakıyorum.Bir kitapçıya girdim kapısına kocaman baskılı kağıtla bu işyerinde ... bankası kartı geçmıez diye bir ibare vardı.İçerden kitap alınca sorduk ,yetkili kişinin kapıyaya astığı bir yazıymış.o zaman o bankayı protesto ettiğini anladık..Çok zekiymişiz be:P:P

Birini,birilerini,kurumu,satılan bir ürünü protesto ettiniz mi hiç?Ne oldu da protesto ettiniz?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Ben değil de tanıdığım salağın biri facebook'a kürtçe dili eklendi diye 1 yıl hesabını dondurmuştu ://// sonra buna tazminat falan ödemişler tabi :/

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Yıllardır protesto ediyorum annemi ve babamı bir gecelik zevk için çektiğim çileye bak prezervatif yoktu galiba o dönem Türkiye de

0|0
    2|0
  • bende insanların ayda bir cicek ekmemelerini protesto ediyorum.yada agac.

0|0
    0|0
  • Örneği çok ama mecburen protestoyu bir yerde sonlandırıyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Nato'yu her daim protesto etmişimdir..

1|0
    0|0
  • Terör olayları yogun olduğunda protestolara katıldım. .

1|0
    0|0
  • ülke çapında bir protestoya dahil olmadım. fakültede rektörlükçe 2 hocama yapılan haksızlığı ve kendi çapımızda baskın oran'ın aptal sınavlarını protesto etmiştik.

doğuş grubunu pek sevmem, kola içmem, bir malın son etiketinin o malın geçmişimi özetlemeyeceğine inanırım, hayvan deneylerine kısmen karşıyım.

0|1
    0|0
    • Hey maşallah..

• Dalga geçmediğimi sen de biliyorsun..Fazla aktivist buldum ondan öyle dedim:D

• yok yahu.. ne aktivistliği, eylem düşmanının tekiyim uykum gelir yerimden kalkmaya üşenirim öyle pisim yani :d

Yükleniyor...