Beşiktaş trabzon maçı nasıldı yorumlarınız nedir?

beşiktaş 2-0 yendi maçı izleyenlerden yorum alalım

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• maçtan önce Olcaydan gol beklediğimi belirtmiştim beni şaşırtmadı,Atiba maçın yıldızıydı

sadece kaybedince eğil kazanınca da hakemi eleştirmek lazım,Colman kesinlikle 40.dakikada atılmalıydı.yaklaşık 58 bin kişilik taraftarımız harikaydı.Fernandes biraz daha istekli olmalı

3|2
    0|0
    • Sadece Mustafa'ya yaptığı hareket direkt kırmızı.Biz ikinci sarıya da razıydık ama onu bile yapmadı..

• ben izlemedim ama güzel oynamışınız

• Bu sene hakemleri de yenicez, bu takım başka.Yeterki sakatlıklar olmasın.

Kızlar Ne Diyor 2

• ilk yarıyı beğenmesem de ikinci yarı iyiydi.olcay süper bir gol attı,ikinci golde de çalışkanlığını gösterdi.sezona iyi başladık,Beşiktaşımı tebrik ediyorum:)

0|1
    1|0
  • Tebrikler Beşiktaş

Geniş özetinizi izlerken uyuya kaldım kusura bakmayın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Hakem olmasa bu maç çok farklı olurdu colman 'ın atılması lazımdı yeni transferler takıma uyum sağlamış bu çok iyi özellikle Atiba ilk resmi maçında gayet iyiydi ilerde daha iyi olacaktır.

0|1
    0|0
  • İlk yarı sıkıcıydı. İkinci yarı Beşiktaş daha etkili oldu neyse ki golleri buldu. Colman denen adamı neden Trabzonda oynatırlar anlamam. Net kırmızılık hareketi var. İlk golde bence biraz Ts kalecisinin hatası var ama ikinci gol güzeldi. Gökhan böyle oynarsa Beşiktaş bonservisini alır.

Atiba'yı çok beğendim. Bu çizgide devam ederse Beşiktaş zor tutar...

0|1
    0|0
  • Bugün hakemi de yendik.Hakem, Colmanı atması gerektiği halde atmadı, Alanzinho'yu da atmalıydı.Trabzonlu oyuncuların sertliklerine göz yumdu..

3|2
    0|0
  • Bir trabzonsporlu olarak,beşiktaşın galibiyetini haklı buluyorum,her iki takım da iyi değildi,beşiktaş daha iyiydi.. Tebrik ediyorum

2|1
    0|0
  • beşiktaş macı haketmişti zaten

0|0
    0|0
  • Mutluyum şuan Beşiktaş'ımı çok seviyorum :) <3

0|0
    0|0
  • bjk gerçekten trabzondan iyiydi haketti

0|0
    0|0
  • Yoruma ne gerek var adet yerini buldu ;)

0|1
    1|0
  • maçın pek heyecanı yoktu ama beşiktaş sonuca ulaşmasını biliyor...

0|0
    0|0
Yükleniyor...