Ilanı aşk ve cesaret denklemi

arkadaşlar bir kız var onu çok seviyorum. aramızda muhabbette var aynı zamanda kendisi çocukluk aşkım oluyo. bizim mahalleye tekrar taşındı ve onu gördüğüm günden beri avareyim resmen.ama karşı karşıya kalınca heyecanlanıyorum. sırf onu görcem diye bütün gün kapının önünde oturuyorm. hatta mahallenin kadınları kapının önüne inip muhabbet ederken bile davamdan vazgeçmiyip yine de dayanıyorum o saatler süren kadın muhabbetlerine. bugün kadının biri elime yün iplik tutturup örgü yapmamda ona yardım etmemi isteyince artık bu işin böyle gitmeyeceğini fark ettim ve szlerden bir tavsiye almak istiyorum.vereceğiniz bir tavsiye hayatımı değiştirebilir :)

0|0
20

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• İlk adımı kızdan beklemek garip olur anladığım kadarıyla gerçekten seviyorsun onu direk ilanı aşk et demiyorum belki reddedilmekten korkuyorsun ama randevulaşın yani onu bir yerlere davet et birlikte zaman geçirin

0|0
    0|0
    • hacı öyle diyon da bira zeki bir kız.onunla çocukken bir aşk yaşadığım için(12-13 yaşında :)) şimdi ben ona gel bir kahve içelim bir yere gidelim desem direk mevzuyu anlar ve iyi veya kötü lafı yapıştırır ben de orda apışıp kalırım. bana bir kızın ağzından ilanı aşk metni gerek. söyleyeceklerimi anlatan bir fikrin var mı?

• Kiza git seni seviyorum de :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...