Sizce benimle ne konuşacak?

bak son kez soruyorum varmısın .ben seni seviyorum inanıorumda artık herşeyın ii olacakğına yoruldum saçma sapan tavırlardan kimse bulunmaz hint kumaşı değil ama ben seni seviorum ve istiorum olanlardan sonra soğuk davranacağını düşünmen normal ama sende düşünsen herşeyın ii olacağını böyle olmaz .böyle olması normal sorun çıkması belki birbirimize soğuk davranmamızda çünkü bir kere bile yüz yüüze gelmedik zaman geçrmedik aklımzda hep eski geçirdiğimz zamanlar belki bu yuzden sorunlar vardr ben artık bütün sorunlara gögs gereceğimze inanıorm ailelermzde dahil neyse işte ben varım sende varsan tut elimi bidahada hiç bırakma ama yoksan bende artık asla olmam çıkarım tmamen hayatından..

en son mesajım bu oldu bana ariicam seni konuşucam yoksa bu mesajına cevap vermem dedi.

sizce ne konuşacak ?

ben neler söyleyyeyim ?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• içinden ne geliyosa konuş kendini olumsuz şeylerede hazırla ama üzülme %50 şansın var hadi bakalım hakkında hayırlısı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• mesajı üç kere okudum. beraberlik mi istiyor sana ayar mı veriyor anlayamadım. senin yazdıkların da anlaşılır değil. Bence git biraz kafanı dinle, acele karar vermeyin

0|0
    0|0
  • Bri ilişkisi hakkında hiç tanımadıgı birinden akıl alıpta uyguluyan bir insan yasamıyordur sadece yasadıgını sanıyordur . cok sacmasınız bu konuda ;) 300 karakterlik yazıyla care aramak gülünc

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• anlamadım ama hayırlısıı olsun ıkınızde ılgınc geldınız:S

0|1
    0|0
  • ne derse desin çok gurur yapmayın da ..

0|0
    0|0
Yükleniyor...