Aldatılan ve affeden erkekler, sonrasında ne yaşadıklarını yazabilirler mi?

Merhaba,

Başımdan geçen hikayeyi anlatıp cevap beklemeyeceğim.

Yalnızca tecrübeleri görmek istiyorum, kararımı kendim veririm.

Daha evvel aldatılmış olup sonrasında kızın sevgisine inanıp onu affedenler ne yaşadıklarını anlatabilirler mi?

Bir çok kez, aldatan bir daha aldatır diye konuşulduğunu duydum.

Kız arkadaşım pişmanlıktan gebermiş durumda, bir daha yapmaz diye düşünüyorum ama zaten her şey paramparça olmuş.

Sadece aynı durumda olanların tecrübelerini duymak istedim.

Not: İnsanlıktan uzaklaşacak, mahremiyetime dokunacak arkadaşlar lütfen yazmasın. Ben mahremiyetimi açmıyorum, yalnızca tecrübe ettiklerinizi duymak istiyorum.

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• bu cok acı bişi

0|0
    0|0
    • Acı olan nedir? Aldatılmak mı, yoksa affetmek mi?

• Bir yorum yazmıştım ama nedense şu an görünmüyor.

• Demiştim ki, yaşadıklarınıza üzüldüm. Ama şu an iyi olmaniz çok güzel. Aldatılmadan bitirmiş olmaniz daha iyi. Aynı duyguları yaşıyorum, bu lanet olası berbat bir şey.

İyi olmanıza sevindim

Kızlar Ne Diyor 1

• O işten hayır gelmez. Konuştuğun her şey yaptığını hatırlatır sana.

0|0
    0|0
    • Aynen öyle olacak gibi görünüyor. Ama bir anda da çekip gidilmiyor. İlk kez aldatıldım üstelik asla yapmaz diyebileceğim sağlam bir ilişkim vardı. Kafam allak bullak. Hem hiç üzülmüyorum hem de gururum yerle bir

Erkekler Ne Diyor 2

• Aldatıldım evet asla affetmedim affetmemde affetmenide tavsiye etmem yapmasada senin içinde hep bir kuşku olucak o kuşku seni içten içe yer bitirir sağlıklı kararlar veremezsin benim düşüncem bu yönde..

0|0
    0|0
    • Devam etsem de bir yere gitmeyecek belli ki. Zaten şüphelerimden dolayı çok üstüne gidiyordum. Sonrasında bir sabah uyandım ve dünyam yıkıldı. Korktuğum ve işaret ettiğim kişiyle olmuştu üstelik. Kahretsin.

• Aynen üstat hayat devam ediyor. Yakın olduğum bir arkadaşıma bile anlatamadım. Ancak bunu yaşamış biriyle konuşabilirim ama anlatacak kimse yok.

• ekle mesaj at istersen

• Eğer aldatma varsa içindeki sevgi ölmüşse yani bir yandan seviyor gibi hissedip bir yandanda nefret ediyorsan affet ama sevme sadece onu kullan ondan yararlanmaya çalış böyle böyle soğursun zaten onun dışında affedip tekrar deliler gibi sevmek aptallık gibidir zor bir durum yani buda .

0|0
    0|0
    • Deliler gibi seveceğimi zannetmiyorum. Yapamam bunu. Bir daha asla yakınlaşabileceğime bile ihtimal vermiyorum. Kullanma kısmı ise bana yakışmaz.

• O zaman tamamen yok olmak en iyisi yani hayatına almadan ondan uzaklaşarak .

Yükleniyor...