Saç boyasi secimi, cok kararsızım

Arkadaşlar anlaşıldığı gibi saçımı boyatmak istiyorum.

Çok beyaz tenli,kahverengi gözlü, kahverengi kaşlı biriyim.gözünüzde canlanması için Emma Watson gibi tenim falan. Saçlarımı da bir hata sonunda kat ve omuz hizasında kestirdim.

Renk olarak Serenay Sarıkaya nın saç rengi gibi açık kahve ya da Selma Ergeçinki gibi köyü aralarda kızıl arasında kaldım. Saçlarımın kısalığını da gözünüzde canlandırarak sizce hangisi?

Şu an link veremiyorum böyle anlatmak zorunda kaldım, lütfen yardımcı olun :(

0|0
11|8

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

Kızlar Ne Diyor 10

• emma watson gibi bir ten rengine sahipsen onun sac rengine boyat hatirladigim kadariyla o bir aralar kisa sac kullanmisti gayette hostu :-)

0|0
    0|0
    • O kadar çok renk değiştirmiş ki karar veremedim :(

• hmmm

doğalsac rengin nedir acaba ?

• Küllü kumral dediklerine benziyor koyu hali. O yüzden açık küllü yaptırırsam dip çok farkedilmez diye düşünmüştüm :(

• açık kumral olur

0|0
    0|0
  • Serenayın saçından bulursan banada haber ver ben daha bulamadım çünkü kendi orjinal saçı :/

0|0
    0|0
    • o nasıl oluyo

• Fotoğraflarına falan bakarsan orjinal olmadığını farkedersin, sıkça ton değiştirmiş çünkü. En yeni hali karamele yakın, ama ben kullu kumral tonunu begendim ;)

• Hayır değil ışık farklılığından o bizzat sordum :)

• açık kahve yda bal köpüğü falan yap

0|0
    0|0
  • benim kızıl saç hayalim var :) ama koyu kızıl...

0|0
    0|0
  • Beyaz tenliysen sana her renk yakışır :) ama sarı soluk gösterir gibi. Bakırı dene istersen :)

0|0
    0|0
  • Kullu kumral sac rengi aralara dore balyaj.

0|0
    0|0
    • Koyu olmasın mi?

• Onu yaptırmıştim ama sadece uçlara sarı renk.şu an çok gıcık oluyorum o renklere :(

• iyi dusun canim:)

• bal rengi yakışırdı bence

0|0
    0|0
  • saclarin uzasin madem kesim hata ise, uzun sacta daha guzel durur rengin

0|0
    0|0
  • bıraz koyu renk kullan kızıl kumral daha ıyı , çok açık olursa yaşlı görünürsün kendimden biliyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...