Sevdiğiniz sizin dış görünüşünüzü beğenmiyorsa, onun için değişirmisiniz?

Sevdiğiniz sizin dış görünüşünüzü beğenmiyorsa, onun için değişirmisiniz?

0|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

• Kıyafet olarak agırlıgı bozmayacak sekilde degisebilirim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• karakterime ve bana aşıksa değişirim. Görüntüme göre sevgisi artacaksa tekmeyi basarım. Ama kadında da önce dış güzelliğine bakarım. Çünkü algı ve algoritmaları belli bir leveldan yükseğe çıkamıyor. Mecburen görselliğe yükleniyorlar.

0|0
    0|0
  • iyi yönde bir değişimse... beni oldugum gibi de seviyor ama öyle olmamı istiyorsa degişmek için çaba gösteririm...

0|0
    0|0
    • seviyorsa saçımı başımı o haliyle sevmiştir öyle beğenmiştir zaten, neden sonradan aman efenim sen sarışın olsan falan demeye başlarsa benim kafamın tası atar o noktada

• sen aranıyorsun pisi pisi uğraşamiciğim seninle :)

• Ben ne değişecem la o benim için değişsin

1|0
    0|0
  • Valla onun dış görünüşüne bağlı maden değişecem karşıdakinin dışıda önemli sırf sevip hoşlanıyorum diye buna çabalamam yani

0|0
    0|0
  • ya evet bir ara bu nedenden ameliyat olmaya düşündüm yani beğenmiyor diye düşünerek ama sonra anladık ki bir yanlış anlamaymış aslında onun için diyorum nasıl sen kendini beğeniyorsan öyle ol kendini seviyorsan bu başkalarına zaten yansıyacak

0|0
    0|0
  • biz elimizden geleni yaptıksa da ben şundan eminim... kızlar ilişkiden sonra salıyorlar kendilerini :S

0|0
    0|0
  • sevgili olurken beğenmiş işte sonrasında ne umuyor ki ?

1|0
    0|0
  • Nasil bir degisiklik olduguna bağlı

0|0
    0|0
  • iç güzelliğimi gösteririm :p

0|0
    0|0
  • Hayır onun için değiştirmezdim... zaten böyle bir sevgilimde olmazdı...

0|0
    0|0
  • Eksiğim varsa duzeltirim de tarzım dışına çıkmam.

0|0
    0|0
  • polimiğe girmem :D

0|0
    0|0
  • Estetik ameliyati parasini verirse neden olmasin.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Dis gorunusunu begenmiyorsa, neden seninle beraber ki.. Hem bence sevgililer birbirlerini degistirmeye calismamali, yani dis gorunus olarak...Sonucta herkes bir birey ve kendi karar verebilir nasil goruneceyine...

0|0
    0|0
  • Değişirim.

1|0
    0|0
  • saçların siyahken sarışın seviyor diye sarıya boyatmak gibi bir saçmalık yapmam madem sarışın seviyor sarışın bulsun kendine.

0|0
    0|0
    • yahu seni seviyor o... senin ruhunu seviyor... kendini onun kollarına bırakmanı seviyor, cadılıklarını seviyor... seviyor işte... sarışın halini arzuluyorsa neden bir güzellik yapmayasın seni bu kadar çok seven adama? takıldıgın adam için yapma da sevgilinse neden olmasın?

• Kirli salak :D

• kirli sakal :P aman uğraşma... hıh!

• Sevdigim beni sadece bedensel olarak sevmez.kisiligimi de sevmistir.kisiligimi biliyorsa bana degis demez.

0|0
    1|0
  • Kişilik erozyonuna uğramayı göze alan, bir başkası için her türlü değişir. ..

0|0
    0|0
    • ben farklı yorumluyorum... yani seni seviyor... ben bu kadının karakterini aklını ruhunu seviyorum diyor... ama biraz kilo verse tam istedigim gibi olsa diyor mesela... yani fazla kiloların var... gözüm dışarıda kalmasın diyor... birlikte spor yapalım filan diyor... seni teşvik ediyor vs vs... bu çok kötü bişi dil bence bu açıdan bakarsan...

• Aah buna hic suphem yok

• değişmem.sevdiğim beni böle beğenmiş ki sevdigim dimi

0|0
    0|0
    • Sevgili ve sevdiğiniz arasında bir fark var... kendinizi sevdirmek anlaminda

Yükleniyor...