Telefon da Mesajlaşma takıntısı

Evet arkadaşlar belki önceki ilişkinizin verdiği bir etki belki fazla bağlı kalma etkisi kim bilir belki değecek belki değmeyecek ama kendimde yoğun çalışan işinde gücünde olan bir insanım doğrusu,yanyanayken uzaktayken beni önemsemicek biri gözüksede 1saat sonra belki hiç mesaj alamamak koyuyor be çok mu büyütüyorum bunu sizce nebilim genelde kızların yaptığı bir huydur bu ama bazen nette başka şeylere benden önce yorum attığınıda görüyorum sesimi çıkartmıyım diyorum daha ilk aylar ayıp etmiyim diyorum ama patlıcam birgün az kaldı,iyi geceler dilemiyor hep diliyorum sonuçta aşığım yatarken sabah uyanırken hep aklımda ilk günaydın'mı son iyi gecelerimi ona yollarım mantıkende böyle bu sizce çok mu büyütüyorum eski ilişkimin verdiği bir alışkanlık bu evet kabul ediyorum ama seviyorum ilgiyi hakkettiğini düşünüyorum kendisi bunu pek ön planda görmüyor ya da sadece yan yana mutlu gibi yapıyor kafamda böyle soru işaretleri birikiyor (?) nereye kadar gidicek bilmiyorum ama çok bağlandım ona çok ..

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ben bir kız olarak söylüyorum karşılaştır yani kızı erkeği yok belkide bunların sevglim çalıştığı için vakti kısıtlı olup mesajlarıma cevap vermeyip kendisinni ne zman isterse o zaman araması gibi insanı hakkttn düşündürüyo nie acaba şöyle mi böyle mi sevsende düşünüyosun zor bir durum

0|0
    0|0
    • ya tammam müşteri ile ilişkili bir iş'te olabilir belki ozaman vakti olmuyor ama nebilim o nette online olması bana mesaj atmasndan daha fazla demekki başkalarını kısmadı beni tanayınca benimle olunca aklıma da bu gelir kusura bakmasın karşılıklı davranayım diyorum vicdanım el vermiyor biyerde bazı rahatlıkları var onları burda söyleyemem hani uygun olmaz belkide beni kaybetcek birşeyim yok diye görüyor zorla mesaj yollamasını istemekten bıktım doğrusu beni buna zorluyor sevmiyorum bunuda

• ama belliydi..

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...