Müteahhit ne iş yapar arkadaşlar Ve sekreter ?

iyi akşamlar herkeze allah izin verirse bir aksilik çıkmassa müteahhitin yanında işe başlıyacağım sekreter olarak müteahhit genelde ne iş yapar sekreterleri nelerle ilgilenir ben şöyle düşünüyorum büronun temizliğini yaparım. çay yaparım telefonlara bakarım gelenleri ağırlarım . onun dışında dışarı gel gitlerim olur mu

Güncellemeler:
ciddi cevap vermeyenler insan gibi gözüküp insan olmayanlar lütfen cevap vermesin hayret birşeysiniz ya
ben ne soruyorum siz ne diyorsunuz yemin ederim bin pişman oldum ya
lanet olsun hepinize siz insan değilsiniz.

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• kimsenin bilgisi yok anlaşılan bu konuyla ilgili dedemler müteahit açıklayayım canım.

İnşaat işidir. Arsa alır yapar ya da ihaleye girer kazanır bir inşaatı bitirir kendininse satar değilse ihaleyse teslim süresinde o inşaatı bitirir. Sekreterde telefonlara bakıcak adamın randevuları görüşmeleri toplantılarını düzene koyup haberdar edecek

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Müteahhit şöyle ki ; belirli bir projeyi (işi) belirli bir şartnameye uygun olarak, belirli bir bedel karşılığında ve genellikle önceden tanımlanmış bir süre zarfında gerçekleştirmek üzere iş sahibi ile bir sözleşme akteden kişi (genelde bitirmezler) :D

Eyer tek bir büro içinde çalışacak isen asistan olursun. Sekreter denmez ona artık )) Ayak işi hariç, bir çok mail, fax telefon, çay vs. işler sende

1|0
    0|0
  • Mütahhittin karakterine bağlı zamparaysa o saydıklarının dışında yanaktan makas alma dar koridorda sürttürerek geçme davamlı eğilip kalkmana sebep olabilecek şeyleri yerden aldırtma altın vuruş iş yemeği adı altında niyet belli etme ha zampara değilse sekreterine ön muhasebe işlemleri yaptıranlarda var tabi becerebiliyorsa

0|0
    0|0
    • bizim zaten tanıdığımz o yönden sorun yok.

• o zaman dediklerinin yarısını bile yapmadan maaş alabilirsin

• benim amcam mütahit ama ismi mütahit bildiğimiz tefeci :D altında arabası evi var allah diğer tarafta acısın ona :D

0|0
    0|0
    • dur anlatam be kardes saka yapalım dedik mütahit parası olan adam olur mesela bir arsa alır diker satar böyle yani ama riskli bir iş.

• daha ne yapcagını bilmeden ise baslaman cok saçma değilmi bir tecrüben olsaydı bari ;)

0|0
    0|0
  • :D:D:D

sen kesinlikle şakasın

ama değilsen yaşadı o müteahhit çok şanslıymış hergele herif ya

0|0
    0|0
  • yaz kızım 200 torba çimento 20 kamyon çakıl 15 tane kapı 30 kamyon ince kum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Çok olmasa da evrak işleri olabilir onun dışında saydığın işleri yaparsın . Satış aşamasında internet üzerinden ilanlar verilmişse onları takip etmeni isteyebilir o tür şeyler yani .

1|0
    0|0
  • ne saçma yorumlar olmuş ya hakikaten kızın üzerine neden yüklendiniz. o kadar saçma sorulara mantıklı cevaplar verirlen

0|0
    0|0
  • işe başlıyorsun ve daha çalışacağın kişinin ne iş yaptığını kendinin ne iş yapacağınıı bilmiyor musun ?

0|0
    0|0
    • kendimin ne iş yapacağını biliyorum o kişinin tan olarak ne yaptığını bilmlyorum hayırdır ayıp mı ?

• he bilmiyorm nolmuş ?

• insanlıkla alakası yok ki bunun yani anladığım kadarıyla işe alınmışsın ama işe alan kişinin işini tam olarak bilmiyorsan seni işe alması biraz garip geldi o yüzden dedim

• parayı koyar,arsayı bulur binayı yaptırır daireleri satar . batma itimali yüzde kaçtır bilinmez..

1|0
    0|0
  • evet senin dediklerin bide bir kac ayak isi yapilir genelde. projeler bazen elden teslim edilir/alinir. o zamanlarda cikabilirsin disari. uzun sureli buyuk islerde santiyenin yanina falan buro kurulur. bi.sure o buroda calisman falan gerekebilir. insaat& mimarlik burosu ya da yapi dsnetim firmasi gibi biseyse binalarin bilmemne kayitlari var adini unuttum onlari sana yaptirirlar. yavas yavas proje okumayida ogrenirsin boyle boyle.

0|0
    0|0
Yükleniyor...