Her şeyiyle kabul ettiğim erkek, bir gün pişman olup geri döner mi?

3 yıl boyunca devam eden bir birlikteliğimiz oldu erkek arkadaşımla. Daha sonra beni aldattığını öğrendim ve dolayısıyla ayrıldım. Çok koştu arkamdan ama ben affedemedim bir türlü. Sonra aradan 3 yıl daha geçti. Benden sonra 2 kişiyle daha çıkmış.Ama ben kimseyle çıkmadım ondan ayrıldıktan sonra. Kimseyi sevmedim. Onu seviyordum çünkü. Sonra bu yıl ortak arkadaşlarımızın da çabalarıyla tekrar birleştik. Gayet iyiydik. Her şeyi unutup yeni bir sayfa açtık. Deliler gibi seviyorduk birbirimizi. Ya da sanırım sadece ben seviyordum onu.Her şeyi göze alabilecek kadar seviyordum. Gözüm kimseyi görmüyordu. Sebepsizce seviyordum. Ondan başka kimse olsun istemedim hayatımda.O da çok sevdiğini söylüyordu. Bunu bana hissettiriyordu. Her şey çok iyi giderken bir anda yalnız kalmak istiyorum artık deyip ayrıldı.6 yıl boyunca ondan başkasını sevmedim ben.Hiç yanlış bir hatam olmadı ona karşı. Sürekli ben alttan aldım. Onu kaybetmemek için elimden gelenin fazlasını yaptım. Ama o sebepsiz yere beni terk edip gitti. Bir gün pişman olur mu? Geri döner mi ?

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• sana biraz gurur lazım... bu adamın daha kabullenılıcek yanı kalmamıs sen geri döner mi diyon kapat artık o defteri serefsizin teki için üzülmeye değmez..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• yapacagni yapmişin anacim.çantada keklik olmusun elindesin hala pişman olurmu geri dönermi diyosun.hiçmi gurur yok sende yahu sevgide bir yere kadar ama

0|0
    0|0
  • Sen daha çok beklersin =) Adam seni aldatıp durmuş seni de yedek gibi kullanıyor başka ne olabilir ki.

0|0
    1|0
  • Ne döncek lan sana çirkin firizbimi bu ? =_=

0|0
    0|0
  • dil yarası geçer ama kalp yarası kalıcı bir gün sevgisi vars tekra döner.

0|0
    0|0
  • sorunun başına istinaden 12 yaşındamı çıkmaya başladınız

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• canım bence ne kadar sevsende geri dönse bile kabul etme derim aynı şeyleri yapayacağı, seni üzmeyeceği ne malum? kendinide düşün bak benden ana tavsiye kendini üzdürme . Zaman bu akıp gidiyor sen 6 yılını vermişsin ona yapabileceğinin en iyisini yapmışsın sevmişsin :)

0|0
    0|0
  • bir gun pisman olur ve geri döner, en azından dönmek ister ama unutmalısın artık onu.

0|0
    0|0
  • Bırak bu düşünceleri..Giden zaten gitmiştir..Bırak gitsin..Defolsun hatta

0|0
    0|0
  • çok beklersin

0|0
    0|0
  • Bence seni tekrar aldatacagini hissetmis belkide vicdan mi yaptı artık neyse hayatını daha fazla zehir etmek istememistir ortak arkadaşlarda var sonuçta kötü anılmak istemez

0|0
    0|0
Yükleniyor...