Sizin de aileniz size işkence etmek istiyor mu?

Benim özellikle babam resmen bana işkence etmek istiyor.Mesela dışarıdan geliyor, sonra beni markete gönderiyor.Yani kendisi gelirken almıyor.

Aslında şu an bir acentada stajyer olarak çalışmam gerekiyordu ama acenta hiç çağırmıyor.Salı günü acentayı arayacağım, çağırsalar da çağırmasalar da sırf evden uzakta olmak için her gün oraya gidiyormuş gibi yapacağım.

Sizin de aileniz size işkence ediyor mu? Bu yüzden benim gibi yalan söylemek zorunda kalıyor musunuz? Bana başka önerisi olan var mı? Ailemden nefret ediyorum, inanın.

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Ekmek al arabayı yıka.. yıka lakin sürme :) Markete git. Pazardan dönüşlerde kas gücü ol. Su almaya git. Şunu çalıştıramadım çalıştır. Bozuk mu bu kitapçığını oku. Tam uykuya dalarken sofrayı kuruyorum yardım eder misin ? . Ramazanlar vazgeçilmezimiz pide kuyruklarında tüm mahalleyi tanıdım resmen. Öyle yapacağına git konuş niye çağırmıyorsunuz falan de şansını zorla yalana falanda gerek kalmamıs olur

1|0
    0|0
    • Arayacağım zaten iş yerini ya.Annemle bugün bir yere gidecektik.Yarın da iş yerini arayacağımı biliyor.Yarın gideriz dedi.Ben de ya sabır çekip salı günü aramaya karar verdim acentayı.

• İşi gücü bitirdin valide benle mi uğraşıyorsun kendine bir meşgale bul de

Erkekler Ne Diyor 8

• Dünya sana göre , üstelik bedava dönmüyor , önce bunun ve ortak yaşamın gereklerinin farkına varmalısın. Marketten alınacakları almıyor derken , adamın güneşi görmeden çalıştığını ve ee kendini aç ve dar attığını bunu da , sizin iaşenizi sağlamak için ve karşılık beklemeden size şart şurt koşmadan yaptığını da düşünmelisin.

10 dakika kalkıp markete sen gidersen dünyanın yörüngesi mi değişiyor ? Evlenince eğer soyadın Sabancı olarak değişmeyecekse , evi çekip çeviren bir hizmetli grubun da olmayacak demektir. Bu tarz turlar hem yürüyüş yaptırır hem de en uygun harcamaya en iyiyi nasıl bulacağın konusunda sana ilerde faydası dokunacak altın bilgiler getirir.

Seninkisi bedava ve tembel nefreti ..

0|0
    1|0
    • Ne demek istediğimi bilmeden konuşuyorsun sadece..

• Biliyor ve sana ayna tutuyorum prenses... İster kendini görür ister tekrar aynını sor ; " ayna ayna söyle bana benim ailemden daha fazla işkence eden var mı bu dünyada " diye ...

• bu işkencemi geliyo sana markete gitmek şaşırdım doğrusu

0|0
    1|0
    • HAYIR.Babam mesela dışarıdan geliyor, gelirken kendisi almıyor da eve girince beni gönderiyor.Bu işkence değil de ne şimdi.

• şu cümleye hala gülüyorum allah seni ne yapmasın emi :D:D Üstümü değiştirdikten sonra babam git kovayı getir dedi. :))) sorun babanla alakalı senin annen bişey demiyomu bu duruma bide kardeşlerde hep küçük kardeş göz nuru olurya onun için herşeye seni gönderiyolardır

• Annemin de bazı işkence yöntemleri var.

• Waoow ailemle birlikte yaşadığım günleri düşündüm felaket yaş kemale ermiş oraya git eve geç kalma kabus bitti

1|0
    0|0
  • Senin ki yine iyimiş...

1|0
    0|0
  • öyle durum yok bizde

1|0
    0|0
  • Annem istemeden ediyor.

1|0
    0|0
  • işkence diyince bende başka seyler anladım Ailenden nefret edebilirsin bu normal ama onlar olmasada sen doğmazdın hiç sevmese baban bu yaşa kadar büyütmezdi

0|0
    0|0
    • Ya tam sevsin, ya da hiç sevmesin isterim.

Böyle ailem olacağına hiç olmayayım daha iyi.Var olmasam ne fark edecekti ki? Olmayacaktım işte.Var olmak büyük bir armağan mı sanki? Öyleymiş gibi konuşuyorsun...

• Bazı olayları büyütmek kendine zarar verir psikolojik olarak yer eder dikkatli ol

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...