Sizce bu durum karşısında ne yapmalıyım mantıklı olan nedir?

bak son kez soruyorum varmısın .ben seni seviyorum inanıorumda artık herşeyın ii olacakğına yoruldum saçma sapan tavırlardan kimse bulunmaz hint kumaşı değil ama ben seni seviorum ve istiorum olanlardan sonra soğuk davranacağını düşünmen normal ama sende düşünsen herşeyın ii olacağını böyle olmaz .böyle olması normal sorun çıkması belki birbirimize soğuk davranmamızda çünkü bir kere bile yüz yüüze gelmedik zaman geçrmedik aklımzda hep eski geçirdiğimz zamanlar belki bu yuzden sorunlar vardr ben artık bütün sorunlara gögs gereceğimze inanıorm ailelermzde dahil neyse işte ben varım sende varsan tut elimi bidahada hiç bırakma ama yoksan bende artık asla olmam çıkarım tmamen hayatından..

dün gce mesaj attım barışalım die dün geceden beri konuşuyoruz sevdiğini söylüo ama istemiorumda dio yarı yolda bırakmışım falan flan tabi bu ona göre öyle ama ondan kaynaklı neyse sus artık dio ama o susmuyo ne mesaj atsam cevap verio ama yukardaki son mesajımdı ve gördüğü halde cevap vermedi sizce düşünüyormu nedir derdi 2 saat oldu ben ne yapayım bekleyeyımmı yoksa engelleyeyim aklı başına gelsn

0|0
26

En İyi Erkek Görüşü

• Buna benzer bir olayı ben yaşıyorum şuan. Ayrıldık benim yüzümden olan sebeplerdenmiş kıskanclıgı onun muhattap olmamı istemedigi arkadaşlarımdan dolayı bitirdi inadı ugruna bitsin dedi. Beni ne kadar ck sevdigini ve o kadar cok onun canını yaktıgımı söyledi inadımı ve seni kimseyle paylaşamadıgımı biliyorsun ve bana çok baskı uyguluyorsun deyip bitakım şeylerde söyleyip facesindende sildi beni 4 gün oldu nerdeyse ve zaman geçmiyor. En son telefonuna mesaj attım faceden bana 'telefona mesaj atma annemler görecek dedi'Binevi faceden mesaj atabilirsin demek istedi ama yeterince kırgınlık ve üzüntü wardı içimde ve o günden beri mesaj atmadım ona atmak istiyorum özlüyorum aglamaklı oluyor anılarım gözlerimde canlanıyor fakat zordur sevdigin halde uzak durmak. Kalbini kırmışsın sanırım

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• olsa nasıl olacak filan bunun düşüncesinde sanırım aile durumu maddi durum eğitim vs şeyleri düşünüyor olsa gerek, zamana ihtiyacı var diyeceğini demişsin sadece beklemede kal.

0|0
    0|0
  • yaa 2 seçenek vardır!

ya seni başka biri seviyordu bu o kişiden önce davrandı bildiği halde seninle başladı ve pişman oldu şerefsizlik yaptını anladı!

ya da başka birine bakıyor şu aralar karşılıkta görüyor ama açılamıyor bir türlü seni de tam kaybetmek istemiyor bunların dışında ihtimal vermiyorum!

0|0
    0|0
    • 1. ihtimal değil ikinciside bilemem yıllardr bni sevior. ama ben dün geceden beri havalara soktm

• yaknış yaptın artık sen onun için basit bir kızsın! konu onun için kapanmış!

• Bir şey yaptıysan sonucunu beklemelisin bence

0|0
    0|0
    • Genelde biz üzüyorduk ama bu sefer tersi mi olmuş.. düzelirsiniz inşallah biraz daha bekle

• evet tersi :/ teşekkür edrm inş.

• Dil yarası geçer ama kalp yarası kalıcı sevginiz varsa bulusursunuz.

0|0
    0|0
  • Kendini sunacağını söyle belki yararı dokunur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bende en son bunun gibi yazmıştım 15 gün olldu cevap yok :dd

0|0
    0|0
  • üzülme sen

0|0
    0|0