Sevgilim çok trip atıyor

arkadaşlar ben sevgilimle 2 haftadır birlikteyim. ama çok tirp atıyor onu ben arıyorum ben mesaj atıyorum çok trip atıyor. bıktım artık. ilk zamanlar ben trip atardım çekerdi triplerimi ama 3-4 gündür ne arıyor ne soruyor ben aramasam. galiba bana cektiriyor. artık ben de önemsemiyormuş gibi yapıcam sizce işe yarar mı ? burnu sürtsün istiyorum

Güncellemeler:
bu arada dün geceden beri ne mesaj attım ne aradım ses seda yok.. güncelleme için özürr

0|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim atlatın bu tür şeyleri ya, yaşınız kaç, ne zaman olgun olacaksınız, tripmiş, def et gitsin ya, böyle sıkıcı ilişki yaşanmasa daha iyi. İşinize gücünüze bakın, triplerle uğraşma, bırak ne hali varsa görsün, ucuza sürükleme kendini, kızları akıllı zannederdim..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• hm sanmıyorum sana gerçekte olmuş bişey anlatıcam adamın biri kazakhistana gitmiş aradan aylar geçmiş karısını aramış neyse karısı sormuş hayatım napıyon ne yiyip ne içiyon kışda geldi üşüyormusun ne haldesin diyince adam cevap vermiş yok karıcım ne üşümesi gece yanıma ikitane kazak alıyorum fırın gibi oluyor yatak demiş kadıncağız kazak giyiyor sanarmış o misali senin adam almıştır yanına iki manita uyuyodur bir köşede

0|0
    0|0
  • link bir dene işe yaradığını duydum

0|0
    0|0
  • yaa varya ALLAH belamı versinki sizi anlamıyroum! trip atan erkek mi olur yaa vallahi billahi erkek olnaın adını değiştirdiler hele bide sizin gibi kızlardan yüz bulunca ya da sevilince daha da tripli oldular yapmayın bunu da erkekler erkek gibi kalsın! ona bir kere '' erkek dediğin trip atarmı yaa'' de bir daha trip atmaz!

0|0
    0|0
    • ama ilk zamanlar ben çok tirp atıyodum dayanıyodu triplerime 3 4 gündrü beni takmaz oldu ben de artık üstüne düşmeyeceğim

• valla sevgili bulma meraklısı değilim...

• farketmez o zaman yine ayrıl ve kendine iyi bak! ilaa sevgilin olacak değil! ayrıl yalnız takıl like me=)

• Bu işler parayla değil sırayla.

0|0
    0|0
    • sıra bana geçsin istiyorum :)

• Büyüklük yap ve sıra sana geçtiği bu çocuk oyununa bir son ver bence.

• bana kalsa böyle çocukluklarla uğraşmam ama o uğraştıyor işte

• 0|0
    0|0
  • Önemsemiyormuş Gibi yaparsan ilişkin biter , Onun amacida odur zaten bıktırıp ayrilmaktir büyük bir ihtimal Ona göre hareket et .

0|0
    0|0
    • ters tepmesinden de korkmuyor değilim istediği beni sinir etmek galiba uff ben de beklicem bir kaç gün atmıcam mesaj falan

• offff

• Dikkat et . Kendini kullandırtma

• Allahım trip atmayan bir kız bulmuş , üstüne üslük kendi trip atıyor , inanamıyorum :D

0|0
    0|0
    • ne yapmalıyım sence mesja atmayayım ben de değil mi

• sarsın , seni sevmeyen birini sen hiç sevme.

• haklısın

• al işte bir tane daha. çok trip atınca sana madem sinir oluyorsun sen neden trip atıyordun peki? kim bilir bıktırdın mı naptın trip atarak adam da başkasına salça oluyrdur şimdi

0|0
    0|0
  • Terlik at sende :)

0|0
    0|0
  • kaçan kovalanır :) bu prensibi unutma

0|0
    0|0
    • o zaman hiç umursamayacağım işe yarar mı

• off bilmiyorum

• bence yaş sorun olmamalı ama , sanki senin adam da sorun var canım

• O keyfini almış alacağı kadar güvendiği bir nokta varki bu kada r rahat umursama derim.

0|0
    0|0
  • mesaj atma bakalım nolcak ? bence burnu sürtecek her iddiaaya varım :D

0|0
    0|0
  • erkek adam trip atarmı ?

senin sevgilin bence top

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Trip atan erkek bacımdır asdf :D

1|0
    0|0
  • ya daha 2 haftalık bir ilişki allahaşkına siz cocukmusunuz ne tiribi ya biz daha 5 ay dı cıkalı yemin ederim birbirimizi tanıma aşamasındayız ergenliği bir bırakın gözünüzü seviym.

0|0
    0|0
    • offf haklısın ama ne yapayım trip atan o ben de memnun değilim ama burnu sürtsün istiyorum çok üstüne düştüm şımardı

• erkek adam kılıbık gibi tirip atmaz ya. tirib bir kere kıza yakışır yani.. valla ne diyim. bana ikinizde cocuk gibi geldiniz.

• offf :(

• Of offfffff

1|0
    0|0
  • Trip atan erkek çekilir mi ya. Aşık değilsen ayrıl gitsin.

0|0
    0|0
    • ama ilk zamanlarda ben çok atardım

• Aynen tam gaz ilerii surtsun burnu bu erkekler felaket ya :D

0|0
    0|0
    • mesaj atmiyim dimi :) sence atar mı atmazsam

• Bende bilemedim simdi :(

• offf

Yükleniyor...