Kapat

Erkeğe yakışan huy - Hep aynı pantolon giyen sevgili .

Erkeğe yakışan özellikler neler mesela nasıl bir erkek arkadaşınızın olmasını istersiniz ? Tip olarak demiyorum huy olarak nasıl olsun ? Bunların cevabını yazdıktan sonra peşinede şu sorunun cevabını yazarsanız sevinirim bir erkek hep aynı pantolonu giyiyorsa ne düşünürsünüz bu kişi sevgiliniz olsa :D pantolon aynı ama üst genelde değişik :D

Güncellemeler:
Aynı pantolonu giymemdeki amaç çok sevmem lacivert keten gibi bişey kot keten karışımı işte . Farklı pantolonları sevmiyorum böyle sarı yeşil kırmızı mesela bunlara gıcık olurum . Giyersem siyah lacivert gri giyerim ama en çok lacivert .

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• kendıne guvenı olmalı bı kere evlenılecek kadar cıddı olmalı tatlı sempatık olmalı kı ben onu bebek gıbı sevebıleyım ayrıca kendısıne hayvan ısmı takıldıgında bunu benımsemelı =)mesela mınıkk kedıcık =) bırde tabı evlılık ıcın yemek yapmaya falan kalkmamalı ben onun karnını doyururumm =)

0|0
    0|0
    • pantolonn olayı unutmusum =) hep aynı pantolon ust degısık oldugu zaman dıkkat ceken bı ayrıntı degl benim ıcın =)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• inatçı dediğim dedik olmamali , tatlı dilli olmalı , kibar olmalı , aksi biri olmamali ha bide hediye edeceğim pantolonu begenmeli :)

0|0
    0|0
  • rahat olsun maço olmasın.. bazen egolarını bir köşeye koysun..erkeklere pantolon zor yakışıyor mutlaka başka pantolonlarıda vardır fakat onu sevdiği kesin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• hep aynı pantolonu giyen erkek ilişkide daha güvenilir olur, sevgilisine sadık olurmuş

0|0
    0|0
    • bende öyleyim bunun için yazdım ya zaten gri kumaş patolun vardı şimdi siyah kot pantolonun müptelası oldum

• benim tercihim de siyah ve koyu renkler

• Sevgilime bakıyorum çeşit çeşit kendime bakıyorum bildiğin amele :D

Yükleniyor...