Evlenmeyi Düşündüğünüz Kişinin Ailesi Sizi Kabul Etmese

Kız Arkadaşınızın Ailesi Sizi Damat Olarak Görmek İstemediğini

veya

Erkek Arkadaşınızın Ailesi Sizi Gelin Olarak İstemediğini Söylüyor

Bu Durumda Tepkiniz Ne Olurdu.

İlişkinize Nasıl Bir Yön Verirdiniz.

Ailelerinize Karşı Gelip Aşk'ın Peşinden mi Giderdiniz ?

Yoksa Ailenizi Karşınıza Almamak İçin Aşk'ınıza Son mu Verirdiniz ?

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• askıma son verırdım.1-aılelerın ıllakı gordugu bısey vardır.(kulturel maddı ya da baska bır durum )2-aıleler basında hayır dıyorsa o ıs sonuna kadar gıder ve huzursuzluk baslar.3-sadece esler degıl aılelerde bu evlılıgın ıcıne katılıyor bunu sakın unutma ve 4-eger sız mutlu ısenız esler aralarında su anlasma yapılırsa kısmen evlılık yuruyebılır.''3.sahıslar ıcın asla kavga edılmeyecek(=yok senın aılen sunu yaptı yapmadı vs tarzında munakasalar)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• ben kendi adıma söyleyim.. ben sevdiğim adamla birlikte giderdim.. beni seveni sevdiğimi bulmuşken mutsuz olmak istemem inşallah erkek arkadaşımda öyle yapacak ailesine ösz geçirecek ilerde çünkü benim ailem kötü .. teyzelerim daha doğrusu cok utanıyorum ama napıyım..

0|1
    0|0
  • Hala ailesinin kontrolü altındaki bir adamla birlikteliğimi yürütmem...

1|1
    0|0
  • neden izin vermedıklerını sorarım ona göre çözüm ararım eger hayırlıysa anlarlarsa olur

0|1
    0|0
  • Umrumda olmaz seviyorsam . Ailesiyle mi evlencem beni muhattapim ilgilendirir.

0|1
    0|0
  • Etmediler. Ilk önce direnir gibi oldu sonra yapamam dedi.

Uzatmadan bitirdik. Oyle bir adami da unutmam zaman almadi.

0|1
    0|0
  • Neden kabul etmediklerini öğrenmeye calısırım. Aradaki pürüzleri yok ederim.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Ailesi beni istemesse, kızla helalleşir bıçak gibi keser bitiririm, Kimseye kendimi zorla kabul ettirmeye uğraşmam, İt atar, aslan kapar demişler, kendileri kaybeder!

0|1
    0|0
  • kaçırırım nasıl vermezler lan bana kızı

0|1
    0|0
Yükleniyor...