Kapat

Burak yılmaz'a emek hırsızı diyenler milli takımın tek forveti burak yılmaz ve umut bulut ne diyorsunuz buna?

demekki buraktan başka en iyi yerli forvet yok yok yok burak yılmaz efsanedir <3 ALAYINA İSYAN İNADINA BURAK

0|0
10|17

En İyi Kız Görüşü

• En azından sikeci degil bir sey varsa da ortada.Bazılarının onurunda bile sakatlık var o kötü

4|2
    1|2
    • cekemeyenlere inat sectigin için tesekkurler

• ben teşekkürler ederim

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 9

• kedi uzanamadıgı cigere mundar der

1|1
    1|1
  • Beşiktaş o maçta kaptırdığı puanı öyle örtbas etmeye çalıştı sanki bütün penaltılar doğru karar ya da ilk defa öyle pozisyon oldu :)

3|0
    1|0
  • milli takımda diye adama hakettiğini söyleyemezmiyiz? sizin efsaneniz metin oktay adamın kemiklerini sızlatmayın o karaktersizle aynı kefeye koyup :)

sizin içiniz alıyor arifiniz vardı daha öncede bizim mantığımız belli ''Şerefinle oyna Hakkınla kazan''

;)

1|0
    3|0
    • o karektersiz dediniz sıfattan beşiktaşta da var

• herkes kendi kızını över hesabı

• çArşıyı biz değil dünya övüyor. Sen översin biz haksızın yanında oluruz haklıyı savunuruz. burak bir Emek Hırsızıdır.

• hala burak yılmaz emek hırsızıdır diyorum benim için değişen bişey yok:)

1|1
    1|0
  • Bir de anlamadığım Beşiktaşlılara noluyor?

Adam beşiktaşlı,üstüne üstlük sizde de sezon geçirdi ne bu düşmanlık?

Şimdi bunun cevabına da artık Emre Belözoğlu hesabı dersiniz :D

3|0
    1|1
  • Burak ahmet mehmet olayı değil galatasarayın son dönemde başarılı olmasını hazmedemiyorlar kompleks olabilir çünkü tek başına puan farkıyla sampiyon oluyor bundan.

Bir donem imparatora sarmışlardı komik bence

Ben sevmediğinin adını ağzına almam

Gs ile ilgili konuşan her kimse kıskançlıgından dolayı konuşuyor.

1|0
    0|1
  • Kıskançlık

Kıskançlık

Buraka laf etmeden kendi takımının geçmişine yaptıklarına baksın herkes.

2|0
    1|0
  • Burak kendini yere atıyor diyorlarda veli ne yapıyor :))))))

2|0
    1|0
  • Burak Yılmaz Beşiktaş'tayken yokları oynuyordu Fenerbahçe'de de dikiş tutturamadı adam sonra öğrendi çakallığı ligde de başka golcü olmadığından mecburen milli takıma çağırıyorlar başka şansları var mı ki ?

1|2
    2|2

Erkekler Ne Diyor 17

• Burak Yılmaz son 2 senenin gol kralı. Trabzonsporda geçirdiği günlerden beri çok başarılı performans sergiliyor. Şu an en formda yerli golcü olduğu açık.

Umut Bulut için aynı fikirde değilim. Bence formda ve sakatlıklardan kurtulmuş bir Mustafa Pektemek Umut Bulut'tan daha etkili olur fakat Burak Yılmaz ile aynı mevkide oynadığı için şu an yedek kalır.

İsyan ve inat ile iş yapmak hangi mantığı hangi aklı temsil ?Ancak bağnaz ve tutucu insanlar böyle şeyler söylerler. Hele ki bunu büyük harflerle yazdığınızda kendini kapamış, dışarıdan ne dendiğini önemseyen bir fanatikten farkınız kalmıyor.

Aklın ve mantığın yolundan ayrılmayın. Fİkirlerinizi savunurken inatla, isyanla değil, akıl ve mantıkla konuşun. Bizi barbarlardan ayıran fark medeniyetimizdir.

1|0
    0|0
  • İyi yerli forvet olması emek hırsızı olduğu gerçeğini değiştirmez .

1|1
    1|1
    • soguk soda iç

• Kapağını gönderdim alamadın heralde

Neyse şişesini gönderirim onu alırsın.

• sen şişesini öğretmenine ver tavsiyem

• oyunculuğuyla karakterini karıştırıyorsun 2si çok farklı

1|0
    2|0
  • cekemeyen yavsaklar onlar :)

Burak yılmaza laf atıyorlar adam 2 yıldır gol kralı ve s.liginde esdi gürledi var mıböyle oyuncu takımlarında cekemeyene anten lazım :)

1|2
    1|4
  • emek hırsızı tabi

1|0
    1|0
  • yaa burak eskiden allah var kendini çok yere atıordu.ama burağın en sewdiğim özelliği eleştrildiği tarfını hemn düzltmesi.onu çok elştrdiler kndini atıor dediler oda düzellti kndini.kafa vuruşu yapamıor diye elştrdiler adam şamp. liginde attığı gollerin %80 ini kafa ile attı.burdan burakı elştirenlere sölüyorum siz elştrin o kndisini düzeltsin.10 numara adam olsun

0|1
    1|1
  • Burak emek hırsızı değil takım oyununda işini yapan biri.

0|1
    0|2
    • sanki beşiktaşta fenerde yere atanlar yokmuş gibi lan bu ne gavatlık sanki bir burak yapıyor anasını satım hepsinin

• eee milli takımda oynaması yaptıklarını yok saymamamızı mı gerektirir kendini yere atıyor işte.

1|0
    0|0
  • futbolda herşey mübahtır

0|0
    0|0
  • burak yılmazdan baska o kadar cok adam varkı arasalar ama bulan bulabılen yok ıstre sorun orda burağın tek forvet olması ondan baska forvet olmasını gostermez ..

O zaman selcuk sahını de orta sahaya cakalım ondan baska oyun kurucu yok dıyelım ..

0|0
    0|0
  • efsane burak yılmazı gana maçında izlediniz mi , ofsaytta kaldığı pozisyonu. peeehhhh.

0|1
    0|0
  • tek forveti var burak yılmaz ve umut bulut.

0|1
    0|0
    • evet maalesef bjk ve fenerliler milli takımda bile gol atmasını çekemiyorlar yuh yani yuh

• Ne yazık ki milli takımın tek forveti emek hırsızı burak yılmaz ve umut bulut (umut'u emek hırsızı olarak görmüyorum) diyorum. Daha ahlaklı futbolcular yetiştirip milli takımları bu ahlaksız futbolculardan kurtarılması gerekir.

0|0
    0|0
  • burak <3<3

0|1
    1|1
  • sıradan gs topcusu başkada hiçbiyerde oynayamaz,ha atıyor yalan yok bu konuda kutlamak lazım hakkını vermek lazım,önemli olanda atması,ama gözüme cok güze bir topcu olarak görünüyor,her pozisyonda dönüp klubeye bakan yalakanın teki,zorla topcu ettiler onu :)

1|1
    0|0
  • oscarlık link

0|1
    0|0
    • alayına isyan inadına BURAAAAAAAAAAAAAKKKKKKKK

• Avrupa futbolunu izle biraz bunlar çokta şaşılacak durum değil.

• ya bırak şunları.

0|0
    0|0
Yükleniyor...