Sevmek bu kadar zor mu?

Ben bir kıza deli gibi aşığım.Aynı sınıftayız.Bazı olaylar olduğundan biraz zor bir aşk.Sevdiğimi kıza söyledim.Beni biliyorsun normalde bunu söyleyenin yüzüne bile bakmam dedi.Söz verdiğim için bunu yapmıyor dedi.Yaklaşık 4 aydır her gün konuştuk.Okulda çevresinde divane oluyorum evi 80 km uzakta zar zor arkadaşları ikna edip doğum gününü kutladım vs. Hepsinin farkında hatta kimse benle bu kadar ilgilenmemişti felan dedi. Herşeye rağmen sonuç aynı fakat eskisinden çok daha yakın davranıyordu.Birkaç gün önce basket maçında darbe aldığını söyledi.Gitme sana bakmaya kıyamazken eller ne yapıyor desemde yine gitti bu sefer boğazıma resmen yumruk attılar deyince şalterler attı benim. Birdahaki maça gelirim canını yakana girişirim dedim.Sonuç ne derseniz 4 gündür mesaj atmıyor ve cevap vermiyor.Sevgi sözcükleri yasaktı ve yasağı çiğnedim.

Onla konuşmadığım zaman gecem gündüzüm karışıyor.Uykum keyfim kaçıyor.Bu kadar sevene bir şans tanımak bu kadar zor mu sizce?

Güncellemeler:
Soralı 6 gün olmuş ve durum hala aynı.Hayatım dediğim kişi benle konuşmuyor.Pazartesi evine gideceğim.Yine olmazsa hayatımdan vazgeçeceğim.Ölüler acı çekmez derler :)

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• özür dile

af edecektir.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• herşey güzel giderken bozulması çok kötü değil mi ama bazıları için sevene bir şans vermek çok zordur nedenini bilemem ama bazıları öyle belki ona neden herşeyin bu hale geldiğini ve neden artık konuşmadığınızı sormalısın

0|1
    0|0
  • gercek askı bulmak zordr herkese nasıp olmaz

0|1
    0|0
  • kolay olsaydı herkes sevebilirdi zaten.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• ne demiş üstad "en güzel aşk zor olandır".aşk emek değil midir sence de bir kız aşık olsa yapabileceği şeyler az çok bellidir.en fazla belli eder ama erkeğin öyle değil.erkek peşinden koşmak durumundadır.kızlar öyle hemen güvenemezler ilkönce bir amacına bakarlar senin yani bir bakıma denetlerler.hani benim için ne yapacak diye.ne kadar cevap vermezse vermesin takma onu mücadele et.

kızların çoğu güçlü mücadeleci erkeklerden hoşlanır.hemen pes eden erkek kadar ezik birşey yoktur gözlerinde.çünkü onlar unutma ki hep denetliyicidir dostum.

0|1
    0|0
Yükleniyor...