Ailem beni çok bunaltıyorr !!

dışarı çıkssam 1 saate arıyorlar iyice bunaldım milletin yanında teli açamaz oldum çünkü ciyak ciyak bağıran ne zaman geleceksin diyen ses oluyor ne zaman dışarı çıksam eğlensem burnumdan geliyor gerçi diken üstünde oturmaktan eğlenemiyorum telefon ha çaldı ha çalacak korkusu ile ne yapıcam ben hayata küsmek üzereyim çok daraldım 1 yıl evden çıkmayıp 1 gün çıksam göze batıyor

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• bence ne güzel seni merak eden bir aieln var aramaları normal bende olsam ararım ortam cok bozuk valla iyide yapylar bence ailene helal olsun

0|0
    1|0
    • ben nerde nasıl davranacağını bilen bir kızım bu kadarı abartı

• küçük bir şehirdeyim birşey olacağı yokk çocuklarınadn ezdikleri tek kişi benim ben sustukça üzerime geliniyor nasıl anlatayım ki kendimi çok bunaldım

• hangi sehirdesin mesala ben sivaslıyım sivas gayet sakin bir yer ama 4 aydır eskisehrde yasıyorum bura mesala tam bir ortam yeri ben erkek oldugum halde ailem aryr aman kötüye harama bakma diye bende kendime ona göre yön veryrum yani güzel bisey emin ol

Erkekler Ne Diyor 5

• Resti çek bakayım bir daha öyle oluyorlar mı

0|0
    0|0
    • ne demeliyim ki on kere dedm artık armayın diye yok ya fayda yok

• o kadar denedim ki zaten evden çık otobüs bekle derken 1 saati aşıyor ben yenice iniyorum telefoon çalıyo şu saatte gelicem desemde olmuyor çabuk eve gel artık çok daraldım ve hiç mutlu değilim artık teli kırıp atmak istiyorum etrafa bakıyorumda sorun mu bende ya herkes istediği gibi eğleniyor

• eeee eversen kocanda aynı sorunu yaşayacaksın :D

0|0
    0|0
  • nasıl bir ailen varki yani onlar gibi düşünmen lazım onlardamı öyle yetişmiş?

0|0
    0|0
    • bilmiyorum kendileri çıkıp gezdiğinde sorun yok ama bana gelince gidemem edemem ne işim varmış ne olacak yaa bunun bişi olma korkusu olduğunu sanmıyorum ben evde oturmamı istiyolar

• neden öyle yaptıklarını öğrenmen lazım iletişim sorunun var ailenle kendin bile bilmiyorsun bazı seyleri aileni tanımıyorsun onlarda seni tanımıyor

• otur anlat konuş

0|0
    0|0
    • ah krdeşim kaç kere denedim anlatamıyorum

• korkuyorlar sana bir sey olmasından sanırım

onlar için cok degerli olmalsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Takma hergün çık koktuğundan yapıyor gezdin gezdin yoksa seni verirlerde istediklerine

0|0
    0|0
    • yok o konuda baskı olmaz asla ama sorun gezmekk

• al karşına konuş.ya da arkaşlarınla aileni tanıştır.eve çağır

0|0
    0|0
Yükleniyor...