Öz eleştiri yaptığınızda, hangi alanda kötü olduğunuzu düşünürsünüz ?

Kendinizi eleştirdiğinizde hangi yönünüzün kötü olduğu kanısına varırsınz ? sinirlendiğim zaman agzımdan çıkanı kulağım duymaz bu benim en kötü yanım :(

0|0
10|22

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 21

• Kendisini alim sanan cahillere karşı aşırı ezici bir tutum sergiliyorum.

Daha yapıcı olmak gerekir.

1|0
    0|0
  • bende her duygu sömürüsüne inanırım

1|0
    0|0
  • Bir bakmışın güvenmişim

1|0
    0|1
  • Genelde insanlar öz eleştiri yaptığında küçük kusurları, dahası bazen kusur bile sayılmayacak şeyleri dile getirirler. Burada gizli bir övgü vardır aslında. Şu ileti verilmek istenir: Öyle birisiyim ki, eleştirilecek yönüm işte bu kadar önemsiz. Bir iki örnek verelim:''İnsanlara fazla güvenmek gibi bir huyum var'', ''hayır diyemiyorum hiçbir şeye'', ''sürekli suistimal edilebilecek iyilikler yapıyorum'', ''çok fazla düzenleyim, bu özelliğimi sevmiyorum''. Böyle böyle çoğaltılabilir. Kimse çıkıp da ''ben yalancının, sahtekarın biriyim'' diye kendini eleştiriyor mu? Hayır. Gerçek öz eleştiri yapan birini aramak samanda iğne aramaya benzer.

0|0
    0|0
  • Aşırı derecede milliyetçi,Türkçü ve Atatükçüyüm ve itiraf ediyorum ki bazen ırkçılıkta yapıyorum bunun için pişman oluyorum ama sonra bakıyorum ki '' Türk'ün Türkten başka dostu yok '' ve herkes Araplaşmış,Kürtleşmiş,Amerikanlaşmış sonra yine diyorum;

Vatan haini olup bunlar gibi sözde insan olmaktansa,vatansever olup ırkçı damgası yemeyi yeğlerim...

0|0
    0|0
  • çok iyi niyetliyim. aslında iyi bir şey ama karşınızdaki kişilere bağlı biraz da :)

0|0
    0|0
  • Biraz kindarım

1|0
    0|0
  • Bazen çok sigara içmem

1|0
    0|0
  • insan ilişkileri

1|0
    0|0
  • Birine çabuk güvenebiliyorum,

Bide tezcanlıyım çoğu zaman

1|0
    0|0
  • insanları kırmaya meyilliyim

1|0
    0|0
  • özeleştiri yapmam beni eleştirmek bana mı kaldı

1|0
    0|0
  • duygusal ve hassas yönümü sevmiyorum. Ciddi manada istismar edilebiliyor.

Çok çabuk pes etmesem de çok kararsız birisiyim

Kimseye güvenmediğim için kolay kolay pas vermem adım da atmam

Kızlara düşman gibiyim en kötü özelliklerimden birisi:)

Cut.

0|0
    0|0
  • Çok iyiyim, merhamet ederim. Ama çoğu zaman zararını görürüm, karşımdaki insandan. Kötü insanlara bile iyi davranmaya çalışıyorum. İyimi bu kötü mü bilemem.

0|0
    0|0
  • bunun için iki kulak tek dil vermişler ama demi:)

öyle bir geçetr zaman ki de ki müzük öğretmenine benziyor foton oyuncunun adını unuttum:D

0|0
    0|0
  • ben dudak tiryakisiyim

hayatıma giren kadınları yakarım ama içime çekmem

0|0
    0|0
  • şakada olsa biri yapma dese bile hayatta yapmam hiç sevmiyorm bu huyumu

0|0
    0|0
  • Kötü yanlarımız konusunda benzerlik var. Daha kötüsü çok çabuk sinirlenmektir. O da bende var. :/

0|0
    0|0
  • Aynen sinirli oldumu öyle ağzımızdan çıkanı düşünmeden söylüyoruz.

0|0
    0|0
  • çok iyi olmam hep evet demem hayır diyemiyorum

0|0
    0|0
  • ekonomik istikrar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• İlgisiz, umursamaz olmam.

1|0
    0|0
  • benim de en kötü yanım 18 yaşıma gelip hala olgunlaşamamak, insanlardan çok çekinmek, hal ve hareketlerim düşüncelerim başkalarının gözünde hep çocukça, bir çok kişi bana olgunlaş dedi bu yaşıma geldim hep sadece 1 arkadaşım oldu ve hep onun peşinden gittim kendi başıma birşey yapamıyorum birisine bağlanıp kalıyorum günü günde yaşıyorum hiç geçmişi geleceği düşünmüyorum. ben hiç acı yaşamadım zorluk çekmedim kazık yemedim. bu yıl üniversiteyei kazandım ilk defa şehir dışına gidicem 4 yıl ailemsiz. orada ya çok kötü olurum ya da çok iyi. k.b doldum iyice

0|0
    0|0
  • kimseye küsemıyom bu bni çok sinir edıyor haklıda olsam hakszda olsam gider bn özur dilerım :(

1|0
    0|0
  • Benim de en kötü yanım sakin olmam .

1|1
    0|1
    • öyle kötü yanmı olur dert ettigin seye bak ;) sen yanımda 5 dk takıl 6. dkda o sakinlikten eser kalmaz ;))

• ;)) bende stres ne arar ;) ama karsımdakini strese sokabilirim hemen ;))

• ahahaha ;) o harbiden neydi öyle ya allahtan sondaki fikrin 10 numaraydı :)

• İnsanlara çok fazla değer veriyorum arkadaşlıktada aşktada çok yoğun yaşıyorum duygularımı ve üzülen hep ben oluyorum. :(

0|0
    0|0
  • Normalde neşeli biriyimdir ancak çok çabuk moralim bozulabiliyor.Bir de aslında haklı olduğum konuda bile insanlara bağırdığımda çok üzülüyorum pişman oluyorum ama yapacak bir şey kalmıyor(özür dilemeyi sevmiyorum çünkü bir daha yapma ihtimalim var :) )

0|0
    0|0
  • çok pis seviyorum, kendimden çok veriyorum bu huyumdan nefret ediyorum..

0|0
    0|0
  • aynı problem bendede var :/

0|0
    0|0
  • bir konuyu kısa keserken o konuyu mahvederim önemli olan her şeyi atlarım

0|0
    0|0
  • En kötü yanım insanların yaptıklarını fazla düşünüyor olmam. Takıntılıyım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...