Beyler ne düsünürdü bu durumda??

Beyler 25 yasındasınız ve sizden sekiz yaş küçük bir kız var size aşık size söylemedi ama hal ve hareketlerinden anlıuötsünüz sizin resminizi çizip size gösterse ne düşünürsünüz? Ve sizin için ağladığını gördünüz ne düşünürsünüz?

0|0
0|14

En İyi Erkek Görüşü

• Önce bir sarılırdım sonra onu kırmayacak bir şekilde bunun bir gençlik hevesi olduğunu, aşk sanmaması gerektiğini söylerim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Resmini çizip bana gönderse '' Vay be kıza bak lan ne kadarda yetenikliymiş '' derim

Ağladığını görünce '' tabi ağlar kız bana resmini çizip göndermiş ve ben bu emeğini karşılıksız bıraktım en iyisi yarın emeğinin karşılığını vereyim. '' derim

0|0
    0|0
  • herkesin her yaşta sevmeye hakkı vardır tabi fakat biraz kendisini olgunlaştırıpta bunu denese bir nevi iki kişi içinde iyi olur ama gel gör ki bunu o yaştaki bir kıza anlat... sanırım o yaşta bir erkeğin bunu düşünerek akıl verebileceğini tahmin ederdim.

0|0
    0|0
  • Hayatta donup bakmam 17 yasindaki bir kiza. Cocuk daha be.

0|0
    0|0
  • Beni sevdiğini düşünür hemen evlenirim.bu devirde sevgi kolay bulunmuyor.aaa ama sen reşit değilsin :/

0|0
    0|0
  • yaş farkı çok fazla bana göre

0|0
    0|0
  • aşkın yaşı yoktur derim onu kucaklarım öperim kendim büyütürüm

0|0
    0|0
  • aradığın şeyi sana ben veremem der çeker giderim

0|0
    0|0
  • oturup konuşurum bu durumun yanlış olduğunu anlatırım

0|0
    0|0
  • Eğer hoşlanırsam neden olmasın ki

0|0
    0|0
  • 20 falan olsaydı bari kız :( çok küçük çok olmaz durumu anlatıp göndermek lazım

0|0
    0|0
  • Kızı benden soğuturdum

0|0
    0|0
  • resimlerimi güzel ciziyorsa bana da ögretmesini isterdim ondan.

0|0
    0|0
  • bahsettiğin şeyi birebir yaşadım. ama en fazla iki hafta sürdürebildim. onunla anlaşabilmek çok zor olmuştu benim için.

0|0
    0|0
    • Neden peki?

• aynı söylediğin gibi ben 25 yaşındaydım o ise 17 yaşında bir lise öğrencisiydi. çok güzel de bir kızdı aslında, ama bu anlaşabilmek için yeterli olmuyor. yaşı sorun değildi ama çok fazla çocukça davranıyordu.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...