Evet sorum kızlara kızlar siz hayalinizdeki erkeği anlat desem nasıl anlatırdınız ?

Evet kızlar hayalinizdeki erkeği anlatın desem nasıl anlatırdınız.Ama abartmayın yok brad pitt gibi olsun antonio banderas gibi olsun diye saçmalamayın.Aynaya bakın kendi tipinize göre kendinizide yargılayın ona göre karşıdızdaki ilerde evlenecek olan erkek arkadaşınız ya da kocanızın nasıl olmasını isterdiniz boyu posu kilosu tipi sakal şekli saçı nasılsın en ince ayrıntısına kadar anlatsanız nasıl anlatırdınız :) buyrun yorum sizin bekliyoruz

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• Yakışıklı değilse zaten karakterini pek önemsemem :) Öncelikle yakışıklı olmak zorunda yani en azından yanıma yakışsın isterim. 1.80 boyunda olsun bir avukat ya da doktor olabilir :P yürüyüşü düzgün olsun modayı takip etsin kumral olsun kahverengi gözleri olsun burnu düzgün olsun :D küçük gözlü uzun kirpikli ve kaşları düzgün olsun dişleri de güzel olsun :D fiziği düzgün olsun işte giyinmeyi iyi bilsin modayı takip ederekten.Diksiyonu ses tonu düzgün olsun konuşmayı bilsin :D Huyuna suyuna gelince, çok kıskanç olmasın, her şeye karışmasın. düzgün bir ailede yetişmiş olmasını isterim. çünkü aile çok önemli ya ne bileyim. yani kendini geliştirmiş olmasını isterim. kendinden çok emin olsun. ama bencil ya da kendini beğenmiş olmasın. kavgacı biri olmasın. onu giyme bunu giyme şunu yapma demesin çünkü ben zaten onu tanıyosam ona göre davranırım. Mesela çok ilgili olup beni sıkmasın yani ayarını o bilsin ilşkinin beni sıkmasın ama ilgisiz de bırakmasın öyle de uzaklaşırım çünkü. Sinirli olmasın mesela çünkü ben biraz sinirli biriyim beni alttan alabilsin ama düşüncelerini söylemekten hiç çekinmesin ki bende ona göre davranıyım. kötü huylarını benden saklamasın en kızdığım şeydir yalan söylemesin eğer söyledyse bile bunu gelsin güzelce açıklasın. Her şeyi geçtim de kesinlikle romantik olsun yani ne bileyim işte ben uzun yazıyosam bana anladım deyip kısa cavap vermesin. o da uzun şeyler yazsın ki bileyim bana değer veriyo ki böyle şeyler yazıyo. mesela bişey olduğunda ilk ona anlatıyım arkadaşım yerine. bana o güveni versin yani. yeri geldiğinde sahiplensin yani ne bileyim yalnız olmadığımı hissettirsin.uzaksak bile bir telefon bir mesajla keyfimi yerine getirebilsin isterim espirili birisi olsun istterim inançlı biri olsun isterim birlikte saçmalamak isterim :) güllük güllistanlık olalım demiyorum tabi ama mesela en ufak bişeyde konuyu ayrılığa getirmesini istemem. kolay vazgeçmesini istemem ama eğer bir gün bitcekse de bana saplantı olmıcak kadar gururlu iyi niyetli biri olmasını isterim :) Ne bileyim işte çok şey istiyorum galiba :)

0|0
    0|0
    • öyle mini etek göğüs askısı dışarda giyerse kızarım.Ben geniş değilim o kadar.Masamı vururum yumruğumu derimki evinin kadını çocuklarının anası olacaksın.Ayrıca çok mükemmelliyetçisin inşallah bu kadar istediğine göre kendinden eminsin heralde eet bncede çok şey istiyorsun :D

• sen nickini yaz bana ben eklerim.

• gizli değil zaten :D

Kızlar Ne Diyor 5

• aman kalbim secer onu ben bilmem

0|0
    0|0
  • Döşü kıllı, kel göbekli mavi gömlek giysin bide :(

0|0
    0|0
  • Benim olsun, anlayisli olsun, azıcık da tipi olsun yeter :D

0|0
    0|0