Beni neden bu kadar süründürüyor?

Sevgilimden ayrılmak istiyorum beni cok uzdu cok aglattı. Benı hıc umursamıyor onceden sucluyken sabahlara kadar mesaj atardı sımdı suclu oldugu halde ben mesaj atıyorum ustune cevapta vermıyor.Sevıyormu sevmıyormu kararsız kaldım sevmıyorsa neden benı ugrastırıyor sevdıgını soyluyor ama kavga edınce gecmısde ettıgımız kavgaları bana yaptıgı hataları acınca bana bırden buzdagı oluyor. Soyle bırsey var ona bu yaptıklarının cezası olarak ayrılıyım dıyorum ama elıme ne gecıcek ? ayrılınca hersey bıtıcek onun açısınden ne kar ne zararı olucak onun acı cekmesını ıstıyorum sanırım.cunku onceden kavga edınce benı umursardı sımdı takmıyor bile.Benım tek sorum su olacak benı sevmedıgı cok bellı ama benden ayrılmıyor benı sevdıgını soyluyor ama ılıskıden cok yoruldugunu soyluyor. Benım anlamadıgım tek yer su ; Bana kufur ederse ondan anca o zaman vazgececegımı bırdaha rahatsız etmeyecegımı soyledım o kufurde s.g olan. Ama bana o kufuru demiyecegını soyluyor madem benı sevmıyor neden bana acı cektırıyorda bana sg demıyor ?

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Canım benim erkek arkadaşım da böyle çok kırmış beni çok sinirlendirmişti düsünmek istiyorum dedim onu cezalandırmak kuşkulandırmak istedim önceden hep gelirdi beklemezdi ama 3 sene oldu tabi ılişkimiz alışmıştık artık neyse sonra bu tamam düşün falan demelere başladı haftalar oluyo ses seda yok ben daha çok sinir oluyordum falan sayfalarca mesajlar arayıp bagırıp cagırmalarda fayda etmiyordu baktım olmuyo amaaannnnnnn dedim boşverdim başladım hayatımı yaşamaya ne de olsa o da beni bırakamaz dedim face falan hiç girmedim girsemde hiçbir şey paylaşmadım sessiz kaldım haber alamadı benden sonra mesajlar gelmeye başladı görüşelim diye artık kısa tek cümleler kurup mesaj atıyordum görüşmek istemiyorum, hayır, gelme , gb şimdi tekrar anladı beni eski günlerdeki gibi hatta şimdi daha çok üstüme titriyor.Üstüne düşme sessiz kal umursama sende mesajlarına gec cevap ver ben mesala 1 gün sonra tek kelime mesajla cevap verirdim çözüm buymuş.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• napak ? gidip sevgilinimi dövelim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• kız sen kafayı mı yedin :D illa kfürmü dymak istiosn çocuktan :D senin gbi bir ayıyı isteiorm de ayrıl 3 gün snra yalvar ykar olur D:

0|0
    0|0
    • Kufur duymak ıstememın sebebı anca ondan oyle sogurum :(

• kfür etse ble sen peşinden koşarsn bnce. öyle hssediorm.

• Hayır uzun zaman once kendımı o lafa alıştırdım oyle derse hersey bıter dedım yanı kendıme kabul ettırdım o yuzden onu dedıgı anda numaramı degıstırır onu heryerden sılerım o derece

Yükleniyor...