Spor yapıyorum sizce pes etmeli miyim

yaklasık 15 gündür spor yapıyorum 1 kilo verdim. Bunun sebebi alısma dönemi olması mı yoksa kilo veremem mi pes edicem cunku faydası olmuyo gibi geliyo bosuna debeleniyorum sanki. Yediklerimede dikkat ediyorum aksam yemiyorum yogurt bitki cayı ılık su iciyorum en az 1 bucuk lt su bitiriyorum. Sizce normal mi ayda 2 kilo ?

0|0
7|14

En İyi Erkek Görüşü

• Pes etmek mi ? ASLA !

Hayatta bazı insanlar hayatta pes ederler, bazı insanlar ise sorunlar karşında yılmaz ve tam tersine sorunlar çözmeye, engelleri aşmaya çalışırlar.

Hangisi olduğuna karar vermelisiniz ? Kaybeden mi yoksa kazanan mı ?

Kendinde o yoldan geçtiğim için rahatlıkla konuşabilirim. Öncelikle kendinize inanın. Pes etmek yok. Kilo vermek bir süreçtir. Bunu yaparken sağlıklı olmayı da seçmelisiniz. Pis ve sağlıksız şeyleri yemekten vazgeçip kendinize bakmaya başlamalısınız. Sigara ve alkol gibi şeylerden uzak durup gelişmeler ortaya çıkarken sabırla beklemelisiniz. Fakat bunu bir zayıflama süreci olarak değil HAYAT TARZI olarak görürseniz ve bu şekilde özümserseniz bundan sonra mutlu ve sağlıklı bir insan olursunuz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• şekerli zımbırtılar ve ekmek yeme. salata meyve ağırlıklı takıl. vücut yoğrulmuştur. 1-2 ay devam et. 5-6 kilo verirsin

0|0
    0|0
  • asla etme !

0|0
    0|0
  • Normal ve en sağlıklı kilo verme şekli.Spora devam et kilo verirken aynı zamanda vücudunda sıkılaşır.

0|0
    0|0
  • kilo vermek göründüğü gibi kolay değil azim lazım durmak yok..

0|0
    0|0
  • Sen yeterki Spor'unu yap vücut oturur merak etme 1 kilo demişsin spor derken ne spor'u yapıyorsun yazsaydın daha açıklayıcı birşeyler söyliyebilirdim..

0|0
    0|0
  • aldığınız su miktarı normal gibi ama kilonuzu bilmemiz gerek, bence sporu hayatınızın bir parçası haline getirin zorunluluktan ziyade, etkisini göreceksiniz,

0|0
    0|0
    • 52 kiloyum zayıfsın demeyin boyum kısa :) balık etli gorunuyorum cok vermek istemiyorum zaten 48-49 olsam yeter

• yok ben su miktarı bakımından sordum, normal içtiğiniz su miktarı, boyunuzu da yazsaydınız keşke

• Pes edıceksın madem nıye baslıyosun.

0|0
    0|0
  • su damlaya damlaya kayayı deler biraz sabırlı ol faydasını görürsün

0|0
    0|0
  • pes etmeli miyim diye bir soruyla cebelleşiyorsan direk pes et çünkü asla bunu başaramazsın...

0|0
    0|0
  • etme yılma devam

0|0
    0|0
  • normal bence.

0|0
    0|0
  • pes etme hırslan

0|0
    0|0
  • Çocuk seni döverim ,kilo alıcam diye 1.5 yıldır ağırlık kaldıra kaldıra kıçım yırtılıyo sadece 9 kilo alabildim.Hala devam ediyorum sen bir de pes edicem diyosun 15 günde

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• devam et Cevabın çok uzun ya da çok kısa!

0|0
    0|0
  • Suyu biraz artır bence faydası olur zararı olmaz

Asla pes etme

0|0
    0|0
  • Çok normal ilk 1ay kilo veremiyebilirsin bu normal :D pes etme

0|0
    0|0
  • kendine inanmazsan hiç bir şeyin sonu gelmez ;)

0|0
    0|0
  • İlk kilo verdiğim de ayda 4 kilo vermiştim ama doktorum sayesinde 2.5 ayda 20 kilo verdim :))))))

0|0
    0|0
  • normal tabiki :) Kilo verme hizi metebolizmaya.ve bunyeye bagli..

0|0
    0|0
  • Tatbiki normal herkesin metabolizması farklıdır tam gaz devam :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...