• Sor
  • Bence

Bisiklet çevirme hareketi nereleri çalıştırır?

Evde yatar pozisyonda bisiklet çeviriyomuş gibi bacakları hareket ettirmek bacağın hangi kısımlarını daha çok çalıştırır?

En İyi Görüş

Kızlar Ne Diyor 2

• totoyu çalıştırır sağlamlaştırır

• hiç kasma yatarak falan git paşalar gibi eliptik bisiklet al. hem zevk alıyosun tabi bi süre ama kilo verdiğini hisset. sonra teşekkür edersin :)

• soruna cevap vereyim. senin yaptığın hareket baldır-basen-kalça çalıştırır. ama bu eliptik tüm vücudu. kendimde pazarlamacı potansiyeli gördüm vallah :D

Erkekler Ne Diyor 8

• bacak kasları benim bildigim

• Hiçbir işe yaramaz... Bisiklet kullanam imkanın yok ise, spor salonuna gidip spınıng yapabilirsin...

• ayak kaslarını çalıştırır fakat ayak kaslarının o ağırlıkda bir harekete cevap vermezler(kas kütlesi artışı olarak) tabiki bir süre sonra ayakların yorulur sonuç olarak kardiyo egzersizidir. asıl etkii gerilmeden dolayı altkarın kaslarında olur. Çünkü merkez kaslarının (karın kasıların ve belindeki kasların ) bir görevide dirence karsı koymaktır. açıkçası en pek yararlı bulmuyorum :)

• En çok vastus medialisi çalıştırır.

• ön baldır arka baldır basen karın kasları

• Hepsini eşit mi çalıştırır? En çok hangi bölge?

• Öncekileri Göster
    • Ben günün 7-8 saatini kalçaları kasmak için harcarım. Kaç hafta sonra kaslar kendini gösterir?

• 1 ay sonra ilk sonuçları almaya başlarsın. Biraz sabır işidir bu

• Bisiklet çevirme hareketi mi şaşırdım bisikleti çevirende mi varmış derken aklıma düştü pedalı kast ettiniz sanırım...

• Bisiklet kullanmadan aynı hareketi yatar vaziyette yapıyorsun.

• Teşekkürler...

• baldır kaslarını

• Tüm bacağı çalıştıran hareketler var mı ?

• Öncekileri Göster
    • Evde yapabilceğim ?

• ne tür aleterin ,yer nasıl bilmiyorum ki...ama sen geniş ve dar sınav çek.

Yükleniyor...