Emenike mi burak yilmaz mi ???

Hangisi daha iyi forvet yararli forvet tarafsiz yorum yapalim lutfen kufursuzz !

0|0
5|19

En İyi Kız Görüşü

• emenike bence son vuruşları gole yatkınlığı daha iyi hzlı hücuma çıkan adam eksiltebilen bir oyucu ama burakta çoğu zaman emenikeden iyi olabiliyo yaw bu nebiçim yorum diyceksin ama bir kızdan anca bu kadar yorum gelebiliyo :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Biri emek hırsızı diğeri şikeden mimli ne diyim bilemedim. burak çok güzel düşüyor emenike daha hızlı

0|1
    1|2
    • Emen Hırsızı dedigin adam hırsızlık yaparak mı CL'de 1 sezonda 8 tane gol attı ?

Adamı kimse cekemiyor.Bunun icin en basitinden emek hırsızı deyip camur atıyorlar.

İyiki Bjk macında kendini yere atmıs.Sanki Bjk ve Fb'de kendini yere atan forvetler yok.

• Burak Yılmaz

1|1
    0|1
    • İlk defa profil resimim pişti oldu biriyle :D

• Tekrar izleyesim geldi yahu, bu arada izledin mi bilmiyorum ama caponların yaptığı film i hiç güzel değil izlemediysen hiç izleme :D

• Katılıyorum. Beni kira yapsalar daha çok uyardı tipim eminim :D

• Burak Yılmaz

Emenikeyi izlemedim bile

0|0
    0|0
  • Emenike

0|1
    1|1

Erkekler Ne Diyor 19

• karakter olarak 2sini de sevmem ama futbolculukları iyi

2si farklı tipte golcü.emenike geniş alanda süratıyle çok etkili,buraksa ceza sahasında çok etkili

0|0
    1|0
  • Bu emenike nasıl desem, eskisi gibi değil. Adam artist olmuş, hakeme itiraz eden bir adam olmuş. Tabi gördü parayı artık. İlk fenere gelirken nasılda iyidi. Böyle giderse fb nin elinde patlar zaten.

Burak > Emenike.

1|0
    0|0
    • yok yok :) en azından aynısı olanlar var genelde L in kini koyuyorlar soyle bir de düsünceli fotosunu nefret ediyorum o pislikten :P (İmza :Kira)

• yok ya dalgasına soyledim :) Near junior Lighto olmaya calısıyordu ama cok eksikti bence

• izledim bile L olmus ama o Kira neydi ya oyle

• emenikee tabiki

0|0
    0|0
  • Br 17

0|0
    0|0
  • Burak .

0|0
    0|0
  • Emenike

Not: Galatasaraylıyım

0|1
    0|0
  • :D Kardeş Sorduğun sorunun cevabını sende bilion..:D Burak Yılmaz der giderim.

0|0
    0|0
  • İkiside farklı bence emenike cok hızlı burak daha sinsi nerde duracagını ve nereye kosacagını ıyı bılıyor bence santrafor bir oyuncuda sinsilik daha onemli:D

0|0
    0|0
  • burak

0|0
    0|0
  • bir fenerli olarak burak daha bitirici emenike daha güçlü ve hızlı bence teknik olarak emenike adam eksiltme özelliginden dolayı daha iyi gibi ama sahadaki dizilime göre hangisinin onaması gerektigi degişir

0|0
    0|0
  • Emenike yi maç özetinde izledim buraktan daha iyi atıyor kendini

ikiside iyi futbolcu ama nefret ederim pislik yapanlardan

0|0
    0|0
  • tabi ki Burak Yılmaz.. gol kralı şampiyonlar liginde gol krallığına oynadı.. son maçta cezalı olmasa gol kralı olurdu. kendini geliştiriyor daha da iyi olacaktır.

0|0
    0|1
  • Burak Yılmaz

0|0
    0|0
  • Webo

:D

:D

0|1
    0|0
  • burak yilmaz bence :)

0|0
    0|1
  • Burak Tabiki..

Daha hızlı-Daha çabuk-Daha Bitirici...

Süper Ligide Emenike'den daha iyi tanıyor.

0|0
    0|0
  • bu da soru mu:D son iki senenin gol kralı şampiyonlar Ligi'nde 8 gol atmış BURAK YILMAZ tabiki de...

0|0
    0|0
  • burak for..

0|0
    0|0
  • emek hırsızı burak

0|1
    0|1
Yükleniyor...