Tolga mı? Onur mu? Hangisi Maçın Kaderini Belirleyen İsim Olur?

İlk kez rakip takımlarda oynama şansı yakalamış Türkiyenin en iyi iki kalecisi sizce bu rekabette kim daha göze çarpar. Kim daha hırslı olur? Ben Tolganın tecrübesini konuşturacağına canı gönülden inanıyorum. savunmayla iyi bir hava yakaladıysa kaleden yana bir sıkıntımız kalmaz. :)

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• 2 kalecide çok iyi.maçın aşırı bir skorla bitmesine engel olacaklardır

1|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 7

• şahsen ben tolgayı daha çok beğeniyorum. Refleskleri çok iyi. Bazı maçları kendisi çeviriyor. Trabzonda uzun süre kalmasaydı daha başarılı olurdu ama nasip :)

1|0
    0|0
    • Bizim Cordobadan sonra bir türlü sahip olamadığımız kaleci Tolga. çok umutluyum ondan çok. Allah yüzümüzü güldürsün.

• Tolga iyi de kadro da sıkıntılar var. Uyum sorunu had safada . Bir kişinin maçı kurtarması zor. Gerçi Trabzonda formda değil ( ne çok yorum yaptın ya ) Neyse kısacası başarılar :)

• Tolga

1|0
    0|0
  • tolga oldu ama beşiktaşa giderek iyi bir seçim yaptı

1|0
    0|0
  • onuru son resmi maçlarda hiç beğenmedim ama bugün çok iş düşecek ona

1|0
    0|0
  • Tolga Bence..

1|0
    0|0
  • Maçın kaderini Onur belirlerse, Trabzon lehine bir sonuç olur.Tolga belirlerse, kalemizde çok pozisyon vermiş oluruz.İkisi de kötü :D Tolga hata yapmasın yeter.

1|0
    0|0
    • Biraz baskı olacak üzerinde bu formayı giydiği İlk ts maçı yapmaz inşallah. O olgunluğa sahip bir oyuncu

• yorumlar için teşekkür şeysi link :) selametle :)

• Rica ederim link :)

• Beşiktaş bence galip gelecek.

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...