Başını niye çeviriyor olabilir?

Bir çocuk var bizim okuldan(üniversite).Çocuk ne zaman beni görse bakıyor.Sınıfa girerken,arkadaşlarımla konuşurken,tek başıma otururken.Ben ona bakmıyorum ama bana baktığını farkettiğimde başını çeviriyor hemen.Acaba beni peşinden mi koşturmak istiyor?Yoksa onun bana baktığını anlamamı istemiyor mu?Yani masumca yapılan bir hareket mi yoksa taktik mi?Kısacası niye başını çevirdiğini anlayamadım.Ayrıca baktığını bildiğimin de farkında.Ama hala bakıyor arkadaşları da bakıyor.Ve de sordum baktığını ama kendisini yanlış nladığımı ima etti.Gene de bakıyor.Sadece bakıyor tanıdığı halde konuşmuyor hiç.

0|0
0|12

En İyi Erkek Görüşü

• refleks ya hoslanıyodur guvensız olma banada kızlar bakıyo ve ben bakmadıgım anlarda neden kızlar bole yapar bılıncsız savunma mekanızması ıle dımı aynısı ıste mantık arama

1|0
    0|0
    • Valla bilmiyorum anlayamadım bir türlü belki de taktikdir bilemeyeceğim artık.Güven olmuyor insanlara.

• e işte guven ver hadi hadi sen kadınsın bunun yolunu ıcgudusel bılırsın bıraz samımı sevecen ol yeter

• Bilmiyorum valla.

Erkekler Ne Diyor 11

• tepkinden korkuyor, belki tamamen kaybetmekten, plotonik aşk hayalleride yıkılırsa kötü hissedecek kendini belki. sende ona karsı birsey varsa yardımcı ol bakışını yakala gülümse ona ilgi göster. eger ilgin yoksa ona karsı bırak plotonik takılsın zamanla vazgecer.

1|0
    0|0
    • Kabetmek diye bir durum söz konusu değil çünkü hiç konuşmuyor benle.Sadece birbirimizi tanıyoruz ve aynı sınıftayız o kadar.

• ya senden hoslanıyor ıste daha nesını anlıcan bunun

1|0
    0|0
  • git konus bak senınde tıpınde bırıyse o aksam yenı bır ılıskın olmus olur ... kesin ve net yanıt sana sonra demedi deme :P

1|0
    0|0
    • Hiç zannetmiyorum sordum onu yanlış anladığımı söyledi.

• gozunun üstünde kaş var diye bakıyor ozaman dahada bir fikir yurutemıcem allah kolaylık versın :)

• Sağol.

• Çevirmesi gerektiği için

0|0
    0|0
  • Hoşlanıyor fakat aynı sınıfta olduğunuzdan dolayı ters tepki vereceğinden korkuyor olabilir.

1|0
    0|0
  • sadece taktık ama utangaç bırısı mı yoksa

1|0
    0|0
    • Utangaç değil kesinlikle :D

• yazık daha küçük garibim,sen de hoşlanıyorsan takıl çocuğa erkekler çekingen olur çocukken.. ah ulan şöyle lise heyecanlarını özledim be ..kesişmeyi kantin kuyruğunda değdirmeyi filan..ne günlerdi

1|1
    0|0
    • Üniversitedeiz biz yaşımız da 21 .d

• Doğrudur bilmiyorum

• çok ketumsun neyse bol şans

• Borclari var ve alacaklilari pesinde senden sigara istiyo ama cakmagi yok. yaw kardesim bakiyo iste. herkez birbirine bakar soylemi boylemi diyecegine git konus

0|0
    0|0
  • oyyyy utangaç çocuk seni seviyor ama seni kaybederim ya hayır derse diye senden çekiniyor çocuğa ilk sen yaklaş

0|0
    0|0
  • Aşık o aşık o yuzden :)

0|0
    0|0
  • Size karşı ilgisi var açılmaya çekiniyor. Siz bakınca da utanıp gözlerini kaçırıyor. Sizin de ilginiz var ise bakışlarınızla onu size karşı açılması için cesaretlendirin...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...