Fenerbahçe formamı yakıyorum

Yıllardır gururla taşıdığım Fenerbahçe formamı yakıyorum ve son kez Arsenal maçını izledikten sonra futbolla ilişiğimi kesiyorum. Nedeni Fenerbahçe'nin kötü gitmesi değil, ortada bir takım olmaması. O ruhu seyirciye hissettirememeleri. Parayı alıp zorla oynuyormuş gibi görüntü sergilemeleri. Arkadaşlar sizden değerli hiçbir şey yok. Takım için siz de kendinizi üzmeyin. Sallayın gitsin

Güncellemeler:
Arkadaşlar hepinizin yorumları çok değerli. Tepkinizi anlıyorum. Bana kolpa da diyebilirsiniz. Ama ben bunu son 2 yıldır düşünüyordum ve bir karar veremiyordum. Tüm paramı bu takımın ürünleri için harcıyorum, her maçı izliyorum,didiniyorum.

Mesele takımın kötü gitmesi veya şampiyon olması değil. Benim meselem Fenerbahçe'nin spor kulübü olmaktan çıkıp her şeyi paraya döken bir şirket haline gelmesi. Aziz Yıldırım denen şahsiyetin Fenerbahçe markası diye bir şey bırakmaması. Bu gerçekten üzücü.
Ayrıca şunu da belirtmeliyim ki, Fenerbahçe kaybedebilir bu sorun değil. Ama kolay teslim olmamalı. Mahalle maçlarında bile iddia vardır,kaybetmek istemezsin. Ama Ersun denen amatör kulüp hocasını başına getirdiler. Şimdi neler olur, neler biter zerre kadar umrumda değil.

FENERBAHÇE HALKIN TAKIMIYDI,BİZ BU YÜZDEN SEVMİŞTİK... AMA ARTIK DEĞİL

0|0
10|14

En İyi Kız Görüşü

• Forma yakmak nedir anasını satayım futbolcularımı tutuyoruz, yönetimi mi?

Kime kızıyorsun da sen takım formasını yakıyorsun..

2|1
    0|0
    • Sonunda insan gibi bir cevap

• damarına bastın hatunun! (forma yakmak ne hakkaten o ayrı da!) bileydim galatarasaylıyım, fenerbahçe forması yakıcam şurda şu saatte derdim... gelir dayaktan komaya sokardı beni hatun :P

taktiklerim yanlışmış yani :)

Kızlar Ne Diyor 9

• Burjuva Beşiktaş taraftarı gibi canı pahasına sevecek değil ya :) Halkın Takımı Beşiktaş bir yanlış olmasın ;)

0|0
    0|1
  • Saka maka fener arsenali es kaza yenerse kendinden utanirsin. O zaman gelip buralarda nasil koyduk gibi sorular acma :) futbol karsiliksiz bir takima kalbini parani vaktini emegini vermektir. Bunlari kavramadan bence bir daha birK takim tutmayi mac falan asa izlme sen

0|2
    0|0
  • Evet abi doğrudur bu aralar çok kötü gidiyoruz. Ama senin isteksiz dediğin adamlar biz şampiyon olurken de aynıydı şimdi de aynı. Ne değişti bir kaç adamdan başka? Ben söyliyim abi sen değişmişsin. Noldu galatasaray bütün maçları alıyor ne güzel diye ona mı özendin ?

O forma için kendini yırtacak milyon tane insan var dışarda en azından isteyen birine ver.

0|0
    0|0
  • doğru yoldasın

0|0
    0|0
  • Gerçek bir fbli değilsin ;)

0|2
    0|0
  • Bu karari almak icin gec bile kalmisin

0|1
    1|0
  • Futbolla ilişkini kesebilirsin ama formayı yakmak takıma sayygısızlık olur. Yapma bunu.

0|1
    0|0
  • Videoya al sonra youtube'a koy. O zaman verdiğin tepkiyi bir sürü insan görebilir

0|0
    0|1
  • en yakın zamanda toparlarız

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• iyi günde kötü günde sonuna kadar o takıma bağlanılmalı

2|1
    0|0
  • İyi gün taraftarı olmayı bırakın.Biz küme düşmemeye oynadığımız sene bile takımımızın yanındaydık...

1|1
    0|1
  • Fırsat geçti tabi elinize hemen ''Harikasın,doğru yolu bulmuşsun,yak tabi'' demeler vs...Hırslarınızı uğruna insanlığınızdan ödün verdiğinizin farkında mısınız içi ergen kalmış üyecikler?

Ne yaparsan yap ama o formayı yakma,o formanın üzerinede BAYRAK var,o formanın üzerinde Lefter'in,Selçuk'un,Can'ın öptüğü arma var,kemiklerini sızlatma diyeceğinize...Yazık...

3|1
    1|0
  • Gönül verdiğimiz ne oyunculardır ne de skorlar. Takım arması için tutulur. Başarısızlıkların ardından hemen pes edilseydi bugün büyük takım dediğimiz kulüpler olmazdı. Yanlış yapıyorsunuz ama siz bilirsini

0|0
    0|0
  • sen zaten fenerbahçeli değilmişsin , boş konuşan bir galatasaraylı konu açmış burda.Git naparsan yap zaten fenerbahçe sana yakışmaz o seviyeye gelemessin sen.

1|1
    0|0
  • gerçek bir fenerbahçeli değilsin dostum

0|0
    0|0
  • Alkışlarla yaşıyorsun (:

iyi seçim tebrikler ..

0|0
    0|0
  • mesele aykut ersun alex futbolcular değil siz hala bunu anlayamadınız. mesele şike yaptığı mahkemeler tarafından da tescillenmiş aziz yıldırım...o gitmedikçe böyle olmaya mahkumsunuz.

0|0
    0|0
  • simdi birakiyorum dersin ama birakamazsin bence (olan formana olur)

Not: fb`li degilim.

0|0
    0|0
  • O formayı sakın yakma fenerli birine ver en azından belki o kıymetini bilir

0|0
    0|0
  • ahan da bir çakma fenerli daha :)) dur ben de aynı başlığı başka bir takımla ilgili açayım ;)

0|0
    0|0
  • yak gitsin arkadş

0|0
    0|0
  • Bozuk bir saat bile , doğru vakti gösterebiliyor :))

0|0
    0|0
  • yak tabi bir halt değil fener arsenaldan kaç yicek

0|0
    0|0
Yükleniyor...