Bitmiş parfüm şişelerini,ilaç kutularını (plastik olan) geridönüşüme göndermek istiyorum nasıl gönderebilirim?

Bitmiş parfüm şişelerini,ilaç kutularını (plastik olan) geri dönüşüme göndermek istiyorum nasıl gönderebilirim? Bu konuda bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim :)

0|0
3|24

En İyi Erkek Görüşü

• Belediyelerin kontreynerları var, oralara atabilirsin. (İstanbul'da bazı semtlerde var) Çöp kamyonlarının geliş zamanından sonra çöp kontreyneri yanına koyarsan sokaktaki toplayıcılarda dönüşüm için alır. Miktar o kadar mı fazla...

0|0
    0|1
    • evet parfüm şişelerimi çok biriktirdim cam oldugu için doğaya da zararlı ..

• Dönüştürmek en iyisi tabi, enerjiden tasarruf ediliyor. Çöp dökme sahalarında cam olsun veya olmasın metan gazı sızmasından zaten yangın tehlikesi vardır.

Erkekler Ne Diyor 23

• İstanbul Bayrampaşa'da Oturuyorum ve Bayrampaşa Belediyesi Haftada 2 Kez Geri Dönüşüme Katkı Sağlamak Amacı İle SOkaktan Geçip Geri Dönüşüm Poşeti Dağıtıyor ve Geri Alıyor.

Bulunduğunuz Belediyeye Sorun Derim Ben Belki Böyle Bir Durum Söz Konusudur ..

0|0
    0|1
  • Plastikcilere sat :D

0|0
    0|1
  • nasıl kıyıcan senelerce bırıktırdıgın o allu pullu rengarenk sıselere:S

0|0
    0|1
  • hayırdır katolog çekimimi yapıyorsun havuzda:))

0|0
    0|1
  • Bunlar sıradan çöp kategorisine girdikleri için, plastik ve cam kumbaralarına atman yeterlidir. Normal çöpe atsanızda ayrıştırılıyor artık. Sadece işçilik maliyeti çıkarmış olursunuz.

0|0
    0|0
  • :) shift =deleteye bas hayatında geçmişe dair ne varsa çöp kutusuna gönder üstünüde windows 7 ultimate yi kur herşey yeniden formatlansın keşke öyle olsa :S

0|0
    1|1
  • İngiltere'ye bir bilet al. Londra'nın güneydoğusunda bulunan Woolwich'e kadar yürü. Orada bir geri dönüşüm kutusu göreceksin, işte hepsini ona at.

0|0
    0|1
  • kapının önüne koy. kendi gider onlar

0|0
    0|0
  • kaç tane biriktirdinki cokmu:) e yollarda plastik geri dönüşüm konteyner ları var,onlara atabilirsin.

0|0
    0|1
  • belediyelerin bu konuyla alakalı hizmeti var bağlı olduğun belediyeye başvur

0|0
    0|1
  • çok zor 100 sayfalık bir kitap var sen o kitabı oku..:DDD

0|0
    0|0
    • saçmalamayı kes .

• al işte verdiğin cevaptan belli ne diyeyim sana kesmessem ne olurrr...:D kafanı çalıştır etrafında o kadar geri dönüşüm çöp kutuları var hatta senin gibiler için belediye ayrı poşet bile dağıtmıştı..hatta çöp kutularının uzerine cam kağıt naylon diye ayırmıştı ama belliki hala başaramamış..

• evde ayrı bir çöp kutusu oluşturuyorsun, belediyenin kumbaralarına atıyosun sonra

0|0
    0|0
  • gezmeye çıkarken yanına al akıılı çop kutularına bırakırsın türe göre

0|0
    0|0
  • çöpe atabilirsin :)

0|0
    0|1
  • Kaç kilo var ki

0|0
    0|1
  • ankaradamısınız? benim fabrikam var geridonusum olarak

0|0
    0|1
  • bak o işlere bakıyorum gönderebilirsin :)

0|0
    0|1
  • geri dönüşüm kutuları var senin orada yoksa çöpe at o geri dönüşüm olur merak etme

0|0
    0|1
  • Geridönüşüm kutuları ve çöpleri var

0|0
    0|1
  • geri dönüşüm kutuları yok mu at gitsin onlara

0|0
    0|1
  • Geri dönüşüm kutusunun kapağını aç, onları içine at, kapağı kapat.

0|0
    0|1
  • Direk çöpe atsan da onlar geri dönüşüme gide zaten. Pilleri karıştırmasan yeter.

0|0
    0|1
  • boşveer bir sen mi kurtarcan dünyayı

0|0
    1|2

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben İzmirde yaşıyorum ve apartmanımızın kapı çıkışına bize özel bir geri dönüşüm kutusu koydular.

Yönetimimiz dilekçe vermiş belediyeye. Siz de yaşadığınız şehirde öyle yapın bence.

Hem sadece şişe ve plastik değil karton gazete kağıt v.s şeyleri de ayrı poşet biriktirip oraya atıyoruz çok iyi oldu.

Bu konuda hassas biri olmanız güzel. Yıldızı verdim bile:)

0|1
    0|1
  • geri dönüşüm kutuları var,belediye çöp poşetleri veriyor onlara atıkları ayırt ederek koyuyorsun onlar alıyor.daha olmadı belediyeye tel. aç ya da git sor bilgi verirler

0|0
    0|1
  • karton toplayanlara ver

0|0
    0|1
Yükleniyor...