Siz 35 ile 25 yaş aralığındasınız ve 15 yaşındaki bir kız size

sizden hoşlandığını 4,5 aydır sizi düşündüğünü sizi takip ettiğini söyleyip sizden tek ricasının onunla bir gün geçirerek onunla şehir turu yapmanız olduğunu söylüyor.Düşünceniz ve cevabınız ne olur?

Güncellemeler:
Fazla dürüstsünüz
Dışardan çok kolay ve komik geliyor sanırım ama öyle degil umarım sizde yaşarsınız böyle karmaşalar,belirsizlikler ve acılar!

0|0
10|24

En İyi Erkek Görüşü

• Ben 32 yaşındayım. Onunla önce oturup kendisine bütün mantığı anlatır, kendisine umut vermek istemediğimi uygun bir dille anlatırım. Bu espri yapılacak bir konu değil. Her yaşta insan sevebilir. Yaş farkı değil duygusal yaşlarda olması birlikte olmamızı imkansız kılar. Ona mutlu olabileceği en güzel günü yaratıp ve sonra uzaklaşırım onun hayatından...

0|0
    0|0
    • espiri yapacak bir konu değil'' işte bu çok güzel ! malesef ülkemizin temel sorunlarından birisi bu her gün gazetelerde 15 yasındaki kızların evdeen kaçma yok sevgilisiyle yatmış kız şikayetçi olmamış ailesi şikayet etmiş yok okul tuvaletinde çocuk düşürmüş vs istismar haberleri okuyoruz..

• Pardon kardeşim.,. Senin yorumu bir daha okudum... Sabah sabah uyku mahmurlugu yüzünden yanlış anladım özür dilerim.

• Güncelleme : son cumle yanlış anlaşılmaya açık olduğu için yazıyorum bunu. O kızı mutlu etmek cinsel anlamda değil...onunla herşeyi yaşarım ama o konu asla...

Erkekler Ne Diyor 23

• elinden tutar kağıt helvasını alır şehir turunu attırırım küçük kardeşime ne olacak...

3|3
    1|0
    • Bu biraz aşağılayıcı olmadımı?

• bak güzelim 20 ve üstü yaş için bir nebze düşünürüm ama 15-19 yaş arası için böyle bir şey düşünmem çünkü onun karakteri daha tam oturmamıştır ne kadar kendini olgun görsede 30 yaşında biri olarak ona sevgili gözüyle bakmam ben 15 yaşında ki bir kıza o gözle bakarsam şerefimden şüphe duyarım...

• Biraz orijinal olmak lazım :D

• Elinden tutar dondurmasını alır şehir turunu attırırım küçük kardeşime ne olacak...

5|2
    1|1
  • Hadi abicim annen çağrıyo :D

1|0
    0|0
  • evli olduğum için zaten hiç düşünmeden hayır derim ama 15 yaşında bir kız daha çocuktur bence onu kırmadan güzelce red etmek gerekir

0|0
    0|0
  • benim yaşım 35 15 inde bir kız bana böyle bir şey derse her ne kadar kırmak istemesemde biraz terslerim çünkü yapacağım sakin bir konuşma ikaz istediğim gibi sonuç vermeye bilir terslerim yani

0|0
    0|0
  • Yaşıtlarımıza açılamazken,benden 10larca yaş küçük bir kızın hisleri çok da mühim olmasa gerek,unutur,geçer.

0|0
    0|0
  • lafı dolandırmaya gerek yok, kız güzelse hoşuma giderdi beğenilmek ve kızın ricasını yerine getirirdim. reşit olunca neler olurdu bilmem ama hoşuma giderdi işte.

0|0
    0|0
  • olması gereken alıp karşına konuşmak bu sadece benim için değil yaşı senden büyük bütün erkekler için geçerli vs. olabilecekleri anlatmak. kalbini kırmadan o yaştaki bir çocugun psikolojisini bozmadan kibarca reddetmek... ama eminim ki etrafta o kadar sübyancı abaza şerefsiz var ki.. şehir trurunu kendi evinden başlatmaya calışacak..

0|0
    0|0
  • "Seninkisi hoşlantı değil duygusal boşluk. Aşkı meşki bırak da Adalar'da bisiklet turu yapalım, sen anlatırsın ben dinlerim" diye cevaplarım, sonra da herkes evine giderdi

0|0
    0|0
  • gönül bu, ota da konar boka da :))

0|0
    0|0
  • hiç bulaşma reşit olmayan biriyle başına bela alırsın 2 gün sora kızımızı mıncıkladı diye iftirayla ailesi kapına dayanır bide ele güne rezil olursun çocuk bu sağı solu belli olmaz aptal saçma iş yapar kendinide senide yakar

0|0
    0|0
  • 20 yaşındayım 15 yaşında kızı ben bile kabul etmem.

2|0
    0|0
  • Evine yollarım.

0|0
    0|0
  • Ne yaşayabilirim ki o kızla? Cinsellik olmayacına hiç bir anlamı yok bence ilişkinin.

0|0
    1|0
    • Güncelleyip durma kızım, git evcilik vs oyna... ne işin var aşkla sevgiyle

• Sanane benim sorum değilmi!sapık!ilişkiyle cinselliği özleştirmişsin sen ne anlarsın sevgiden aşktan

• Asıl sapık sensin, baban yaşında adam lan bahsettiğin insan

• O kız ilk önce bir 18i doldursun okulunu bitirsin sonra gelsin

0|0
    0|0
  • eğer kızı ve ailesini tanımıyorsam kesinlikle HAYIR.

Eğer kızın akrabalarından birisi seni kızla görürse zaten yandın.

O yaştaki bir kız duygularına hareket edip kendi yaş gurubu ile arkadaş olmalı.

o kıza da bu durumu izah etmek gerekir.

0|0
    0|0
  • ben 20 yaşında olmama rağmen asla 15 yaş ne lan cocuk mu avutacam

0|0
    0|0
  • ben kabul etmem...uzaklaştırırım...başımı derde sokar...

0|0
    0|0
  • Kardeş olarak görür ve gezdirirdim.

0|0
    0|0
  • Onu kırmamak için 1günlüğüne abi olarak onunla gezerim ama abartmam

0|0
    0|0
  • abisi olarak gezdiririm. unutur zaten.

0|0
    0|0
  • onun iyi niyetini kırmam çıkarım bir gün için

0|0
    0|0
  • benim yorumuma oy veren yokmu ?

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Herkes de abi/amca olmuş anasını satim o zaman bu regl görmüş yeni yetmelere hallenenler hanginiz lan! =/

1|1
    3|1
    • Onlar şu an resmi tatil nedeniyle ortalıkta yoklar efenim eylül ayı itibariyle lise ve ilkokul çıkışlarında görebilirsiniz.

• Kalbini kırmadan reddederdim miniği. Ne yapcaktı adam elinden tutup gezdirecek miydi? 15 yaşında bir kız olsam o yaş aralığında ki bir adamdan korkardım, sonuçta birşeylerin farkına varamamış yaşta olurdum ve o beni istediği gibi yönlendirip bana zarar verebilirdi.

0|0
    0|0
  • 15 yasındakı kıza guvenılmez agzı gevsek olur

1|1
    1|1
  • Erkek olarak hayal edersem kendimi 15 yaşındaki bir kızın böyle bir isteğini geri çeviririm.Tehlikeli işler bunlar.Küçük bir kızın sorumluluğunu üstüne almamalı 35-25 yaşındaki bir erkek.

Kızda da hata var tabi.Küçük ve gelişimini tamamlamamış ergen bir kız yaşça büyük birine takılmamalı.

1|0
    0|0
  • erkek olsam bugun git 3 yil sonra gel derdim heralde.

1|0
    0|0
    • benim yerimde ve yaşımda olsan 18 yaşındakine ne derdin ?

• bu yuzden yadirgamamak ve kirmamak lazim hatta anlamak ve bekletmek lazim diye dusunuyorum. cunku duygularinin gercek olma olasiligini ezip gecmek de hic hos degil. ben 15 kende benden buyuklerden hoslanirdim yasimi istememelerini anlayisla.karsilardim. simdi dusunuyorumda keske bu kadar soguk olmasalrmis. mutlu olabilirdik bence.

• sapkınlık ve cocuk avutma arasında kaldım ama ne olursa olsun bu kadar yas farkının bır ucurum oldugunun bılıncındeyım,ikisinede yazık olur

• Umarim o yaş aralığında ki adam kötü niyetli değildir.

1|0
    0|0
  • kalbini kırar büyük ihtimal.. ona bu teklifi etmek yerine vazgeçmen daha mantıklı

0|0
    0|0
  • Erkek olsam kabul etmem. Daha reşit bile değil

1|0
    0|0
  • Erkek olsam ve o yasta olsam Sübyancı mıyım lan ben ne isim olur senle derim

1|0
    0|0
    • su an ergenlikte oldugun için duygularını fazla abartıyorsun

• Takmışsınız eregen ergen ben duygularımdan eminim!

• ben de emindim simdi hatırlamıyorum bile olay kucumsemek degil her insan yasıyor o kadar eminsen git konus depresyona gir sonra oldu mu bu cevabı mı bekliyorsun

• 15 yaşında olan kızın babası 35 yaşındadır lan

0|0
    0|0
    • 12 yaşındayken 18 yaşındaki birine aşık olmuştum sanaldan, imkansız değil seni anlıyorum ama o kişinin sana uygun olmadığını bilmelisin

Yükleniyor...