Kuzenimin düğününe gitmek istemiyorum sosyal fobiyim ne yapmam lazım :S

arkadaşlar teyzem kuzenlerle aynı evde oturuyoruz bugün kına gecesi var evin önünnde yarın düğün var fakat ben gitmek istemiyorum elbiseyide zorla aldım param boşuna gitti:( hiçkimsem yok insan içine girmiyorum ztn. düğünde rezil olacağımı biliyorum gitmek istemiyorum ayrıca adetim elbisem ok uzun nasıl ped değiştireyimki wcde . annem saçmalama diyip duruyor ..

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• ben kendı dugunumde napcam yaw. gıtmesem bensız de olmaz bende hoslanmıyorum bu dugunlerden. ustelık haftaya dayıoglumun dugununue gıtmek zorundayım. dunya kadar yol gıtcem bırde konyaya of off

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• bende kalabalıkta rahatsız olurum ama çokta kafaya takma bir iki saat idare et sonra yine rahatlarsın yoksa ayıp olur

0|0
    0|0
  • Git evinde yat sende mecbur diye birşey yok siter git ister gitme arkadaş yaşasın özgürlük

0|0
    0|0
  • anneni dinle, "saçmalama".

0|0
    0|0
  • yanlış düşüniyorsun git kafaya hiç bişeyi takma sadece tadını çıkar düğünün

0|0
    0|0
  • Sosyalleş biraz

0|0
    0|0
  • kişilik bozukluğu var sende hacı git ve bundan sonrada çevre yap

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• git herkez ne yapıyorsa sende onu yap benımde öyle sorunum var 5 yıldır hıcbır dugune gıtmedım dısarı dahı cok cımam :)

0|0
    0|0
    • nickide dünyalı kız :D

• ama oynayamamda ne yapcam herkes bakar :S kuzenlerimden hayır yok ztn. beni aralarına almıyolar yalnızmı takılcam

• sende dans et sadece sonra otur bır yere bu gayet normaldır

• bencede saçmalama sen nasıl evlenicen çok merak ediyorum

0|0
    0|0
  • Bence de saçmalama :d Asıl senin bu halini duysalar rezil olursun bence. İnsanlarla takıl, konuş, güzel sohbetler kur :d

0|0
    0|0
    • kimseyle aram yok akrabalarla hiç görüşmüyom:(

• Bi kac saatlik bisey bukdar endise etme zamn oldurmeye bak

0|0
    0|0
  • bende düğünleri sevmem elimden gelse kendi düğünüme gitmem :D rahatla sen bişiy olmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...