Üniversite daha önce girdiği ortamlara hiç benzemiyormuş!!

Okulun ilk haftası sınıf arkadaşlarımdan biri "bana bakıp gülüyorsun" dedi ben de kantinde olduğumuzdan sesini yükseltmemesini söyledim ve yarım saat sonra yanına gidip konuştum. birkaç gün sonra gelip özür diledi. İlk hafta tanıştığım bir kızla da aynı arkadaş grubuna girmiştik kıza sadece "bugğn sende bir değişiklik var,saçını mı boyadın" dedim alındı ve gitti. arkdaşlarım daha önce bu kız sana gereğinden fazla samimiyet gösteriyordu demişti sonra böyle bir şey yaptı. sonra yine sınıftan bir kız yoklamaya imza atacakken bana bağırdı ve ben de sakin olması gerektiğini söyledim. Genelde sakin bir insanımdır neden hepsi beni buldum anlamış değilim. şu an saçını boyayan hariç diğerleriyle aram iyi çünkü ikisi de özür diledi ve ben de hiç uzatmadım göz önünde bir kız da değilim kıskandılar diyeyim ama öyle bir şey de yok.neden böyle oldu sizce :(

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• önüne geleni üniversteye almamalılar diplomamı yırtıp atacam :) her yere üniverste açtılar:))

1|1
    0|2
    • sonra meydanlara çıkıp kıçın yırtılana bağırırsın eğitimsiz insanlar diye

sie ordan sanamı kaldı alıp almamaları yırtıp atacakmış diplomasını hıyara bak yırt ulan olmayan diplomanı dingil

• özel şirketlerde iş çok ama sen ve senin gibiler devlete sırtını dayayıp yan gel yat peşindesiniz

yok öyle beleşe köfte bizim şirket bile 3 tane arıyor gelen yok neden gelmiyor iş yapacak yatamayacak verileri sie et onlar doğruyu söylemiyor her mezun olan devlet işimi yapacak ne ala memleket iş arayana iş çok aslanım yeterki çalışmak iste

ha diyeceksinki özel sektör az maaş veriyor biz fazlasıyla veriyoruz

• lan oglum bu git :) bir bok bildigin yok:) gotunden kurdugun hayal dunyasınada yasamaya devam et:)forbes 100 e hayal dunyasında giren ilk turk olacan...neyse simdi kendi kendine yorumla harbiden yazık ya :) senin gibileri gordukce:)

Erkekler Ne Diyor 7

• sana tavsiye kimse senden üstün değil herkesle muhatap olmak zorunda değilsin cevapta vermek zorunda değilsin yazılarından anladığım kadarıyla çok duygusal merhametli bir yapiya sahipsin bulunduğun çevren insanlar ne olursa olsun ucuz insanlar karşında olduğu sürece ve ruh hastalikli kişilerse nerde olursan ol bu okul dahi olsa seni bulur dengesiz kişilerden uzak dur Yanlış anlaşılmak hiç anlaşılmamaktan daha yaralayıcıdır unutma

1|0
    0|0
    • ne yazık ki fazlasıyla merhametliyim.

• harbiden korktum gözüm bir an tarihe kaydı lan ne zaman kayıt tarihi geçtide okullar başladı diye yok yok bu böyle olmayacak okulun başlamasını beklerken günden haberim yok biraz sosyalleşmem lazım...

sana gelince takma milleti cool ol yani işi olanla olduğu kadar konuş lisedeki gibi herkesle muhabbet zor kurarsın zaten birkaç tane dostun da olur onlarla her türlü muhabbeti de yaparsın ben öyle yapacam yani. :)))

1|0
    0|0
  • booooşşveeerrrr:)))

1|0
    0|0
  • Ben hayır diyorum ve gidiyorum.

1|0
    0|0
  • soru sahibesi senle ilgisi yoktur mesajımın

şu altta gizli kullanıcı bir hıyar var sözde üniv mezunu ama bu ülkede eğitimin ne kadar gerekli olduğunu bilmeyecek kadarda fuzuli bir insan

0|0
    0|1
    • bu tür yorum yapmalara karşıyım. fikirlerine saygım var,herkesinkine var ama daha kibarca :)

• bununki fikir değilki sözde okumuş oysa boğazına kadar cahilliğe gömülmüş haberi yok

• universite garip bir ortam 16 yaşımda girdim o ortama benimseyebilirsen süper :D çimlerin üstünde sohbet eden gruplar falan dersten çıkınca sigara içen tiryakiler :d

1|1
    0|1
    • öyle deme çimleri çok seviyorum :D

• evet var ama pek kimse gitmiyor

• nasıl kimse gitmiyor ya :) o cafeler universitelerin lux restoranlarıdır :D hangi unide okuyorsun ?

• okullar açıldı mı ya :O

1|0
    0|0
    • geçtiğimiz yıl. tatil bitecek şimdi nasıl davranacağımı düşünüyordum :/

• hayatta neler neler var, iş dünyası daha karmaşık oluyor bu yüzden sağlam sinir gerekli :) ben teşekkür ederim :)

• :)))

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...