Kilo aldığınızı nasıl anlarsınız?

Kilo aldığınızı nasıl anlarsınız? Yüzdeki küçüklük ve büyüklük oranına göre değişiyor mu? Ben verdiğimi hissediyorum ama şimdiki halimle geçen seneki halimi kıyasladığımda hayal kırıklığı yaşıyorum!

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• göbişleniyorum hemen :) ama yüzüm daha güzel oluyo.. bir formül lazım ama nedir

0|0
    0|0
  • Tartı söylüyor...

0|1
    0|0
  • Yüzüm ve karın bölgem hemen fark ediyor

0|0
    0|0
  • nasıl mı anlar mıyım ne komik bir soru :))) kilo alırsam giydiğim pantol bana dar gelir uzayda mı yasıyorum arkadasım 50 kuruş verip bir tarttırırım kendımı :D cok cok 2 haftada bir kilo takibi alip not al kendine : ) alip almadiğini göreceksin . ayrıca yas ilerledikce olgunlasiyorsun vücut oturuyor ;) daha yüz hatları yatsılaşiyor çıtırlık dönemden olgun döneme geçişler böyle : )

0|0
    1|0
  • Tartılıyorum çoğu zaman. :) Zaten spora başladım yeniden fit duruma gelirim.

0|0
    0|0
  • boy kilo indeksine bakabilirsin .kilo bölü boyun karesi 19 -24 arasıysa normal 25 -30 arasıysa fazla kilolu vs gibi sınıflaması var .istersen deneyebilirsin.kesin sonuç verir :)

0|0
    0|0
  • kocaman olan popon pantolonuna sığmıyorsa, pantolonu iliklediğinde göbeğin bohça gibi onun üstüne düşüyorsa boğazına hakim olup, kıçını kaldırıp spor yapma zamanı gelmiştir

0|0
    0|0
  • yüzümden anlaşılyor direk benim

0|0
    0|0
  • Tartı diye bir şey icat edildi:))) boyunuz kilonuz orantısız mı?

0|0
    0|0
  • tartıdan anlarım

0|0
    0|0
  • terazi m.ö. bulundu sen daha görmedinmi

0|0
    0|0
  • Bana yukardan haber veriyorlar kilo aldığımı.

0|0
    0|0
  • tartı avr bunun için :) ama tartı olmasa bile derimin genişlediğini hissediyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...