Kendinizi şanssız hissettiğiniz oluyor mu?

Mutlu insanlar çoktan uyudu, mutsuzlara Selam olsun.

Arkadaşlar bakıyorum da her konuda herkesin mutlaka bir sorunu var çözüm arıyor. Diyeceğim şey, kendinizi iyi bir iş ve eşi olan paraya ihtiyacı olmayan huzurlu birlikteliği olan insanların yerine koyuyor musunuz ya da bu konuda kendinizi şanssız hissettiğiniz oluyor mu? (Benim çok da :( )

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Aleyküm selam :( empati sempati bile yapamıyorum hayal etmesi bile imkansız geliyor :D

0|1
    0|0
  • Aleyküm selam..Allah sevdiği kuluna dert verip kulun Kendisi'ni anmasına vesile olurmuş,tek tesellim..

0|2
    0|0
  • Affina siginarak bir atasozumuzun altini ciziyorum NERDE COKLUK ORDA...

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• ve aleykümselam...

0|1
    0|0
  • Öncelikle aleykümselam.Hayatta kendimi başkası yerine koymuyorum ben buyum ve böyle mutlu olmak zorundayım.Belki dizilerde bazen uygulama yapabiliyorum kendime. :) Mutlumuym mutsuzmuyum bilmiyorumda tek bildiğim uykum yok.

0|1
    0|0
  • Charles Bukowski sanırım :) Ben her zaman hayalimde yarattığım o kızı düşünüyorum. Gerçek olsaydı neler yapabileceğimizi. Başkalarının ne yaptığı umrumda değil.

0|1
    0|0
  • dertsiz insanmı var be kardeşim... insan dediğin doyumsuz yaratık, ne versen bu niye yok der detlenir işte... ama hayatta en gerçek ve en lazım şey para imiş anladım...

0|1
    0|0
Yükleniyor...