Ve yine yengeç burcu..

Yengeç burcu erkekleri sevdiği kadını kaybetmemek için herşeyi yapar mı? Sevdiği kadının peşinden koşar mı ve yengeç burcu erkekleri aşık olduğunu nasıl belli eder arkadaslar paylasırsanız sevınırım :)

0|0
47

En İyi Erkek Görüşü

• Yengeç burcu en ideal partnerdir. Sevdinmi gözü karadır ve yapamayacağı fedakarlık yoktur. Karşılıklı saygı ve güven temel prensibidir. Duygusaldır, kimsenin kırılmaması incinmemesi için elinden geleni yapar, sevdiklerinin refahı ve rahatı onun içim önemlidir kendinden önce onları düşünür. Hisleri kuvvetlidir. Yalandan asla hoşlanmaz. Annesi hayatında büyük yer kaplar.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 6

• Yapmazlar ajdjsa

0|0
    1|0
  • Yengeç burcuda olsam, hangi burçsam artık hangisi en güçlüyse bilmiyorum, seni kaybetmemek için hiçbir şey yapmazdım. Ne bu burç takıntısı.

0|0
    0|0
  • astroloji ile ilgileniyor olmalısın :)

yengecler duygusaldır.sevdikleri insanı incitmeyi istemezler.

Yengec burcu erkeğıyle bırlıkte olanların çok

şanslı olduklarını düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • duygusal adamlar işte eğer sevdiğine inanıyorsa cidden her şeyi yapar kaybetmemek için... diğer sorun içinse yengeç burcunu öyle kolay anlayamazsın seviyor mu sevmiyor mu diye içine kapanık olurlar bu tarz durumlarda :)

0|0
    0|0
  • burçlara takılma önemli olan mantık ve fikirler uysun kalbinden sevsin seni gerisi olur

1|0
    0|0
  • Yalan inanmayın böyle şeylere iluminatinin oyunu bu burçlar filan.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• valla benim sevgilimde yengeç burcu. hiç benim için koşturdugunu çabaladığını görmedi ilişkiyi resmen ben ayakta tutuyorum ben bir bıraksam salıp gidicek kendini :) ama duygusallar çok içine kapanıktır acayip hiç sevdiğini göstermez 10 aydır beraberiz sadece 4 ay önce bütün gün benmle hiç ilgilenememşti gönlümü almak için seni seviyorum demişti dahada hiç demedi sen düşün :) çok gamsızdır..

0|0
    0|0
  • Cnm benim bir yengeç burcu sevgilim vardi bütün yengeç burcu olanlardan nefret ettirdi hatta onun yaptığı sevdigi herseyden nefret ettirdi bu kadar adi bir insan tanımadım hayatımda..genelleme oldu ama o derece yaptı çocuk yani düşün artık:)) neyseki kurtuldum tehditlerine rağmen

0|0
    0|0
    • aslında yengeç burcları ıcın cok duygusal ve merhametlı dıye genelleme yapılırdı ama sasırdım yazdıgını okuyuncaa

• yengeç kadını iyidr de erkekleri ana kuzusu oluolrmş :D

0|0
    0|0
  • baydır görmüyordum burç sorusu yıne türedınızz :(

0|0
    1|0
Yükleniyor...