Bursaspor mu daha güçlü, Beşiktaş mı?

hangi takım daha güçlü?

ben bir Galatasaraylı olarak Bursaspor'u daha güçlü ve daha iyi bir takım olduğunu düşünüyorum

0|0
12|29

En İyi Erkek Görüşü

• Şu an Bursa'da belki Anadolu kulüpleri içinde Trabzonspor'la beraber en iyi takım diyebiliriz. Lakin İstanbul kulüpleriyle mukayeseye sokulamaz. Tarihlerinde 1 kere şampiyon oldular, onu da nasıl oldular konusu benim için muammadır. İstanbul kulüpleri sapır sapır dökülürken üstüne ciddi şekilde hakem kollamalarıya (işin şakası ama kalecileri İvankov neredeyse penaltılardan gol kralı oluyordu) şampiyon yaptırılmış bir Bursaspor'un 2-3 sene sonra küme düşmeyeceğini kimse garanti edemez. Büyüklük öyle son 3-4 seneye bakılarak tayin edilecek bir durum değildir. Bursaspor'u Bursalılar dışında (ki onların bile büyük yüzdesi İstanbul takımlarından birini tutar, Bursaspor 2 nci takımlarıdır) bir vatan evladı zor çıkar. Semt takımı hüvviyetinden çıkıp genele yayılamadığı sürece tam anlamıyla büyük olunamaz. Trabzonspor bunu bir nebze aştı (en azından Karadeniz illerinde tutanlar var). Fakat genede yeterli olmadığı için 3 büyüğün yanında üvey evlatmış gibi kaldı. Velhasıl Bursaspor'un büyük takımlarla adının anılması için daha çok fırın ekmek yemesi gerekir.

0|1
    0|0
    • Takimin nedir bilmiyorum ama usenmedim okudum begendimde bursanin hala nasil sampiyon olabildigi bencede tartisilir

Erkekler Ne Diyor 28

• Galatasaraylı hatun ortalık karıştırma evine dön

2|0
    1|2
  • futbolcu kadrosu ıle bencede bursa,ama 3 buyuklerın forma agırlıgı vardır,ksden bır takım kurun cok buyuk aksılık olmazsa ilk 3 e gırer

0|1
    0|2
  • Beşiktaş

0|2
    0|0
  • Burak kendini yere atmazsa Beşiktaş :) devletten hediye bir stadımızda yok, Galatasaray yokken Beşiktaş Jimnastik Klubü vardı gizli Galatasaray - Fenerbahçe 'mi desen tabiki Fenerbahçe ümit attı 6 oldu asfjsgsfs :D

1|1
    1|1
  • Beşiktaş'ın seviyesine ulaşabilmesi için Bursaspor'un daha çok ekmek yemesi lazım.

0|2
    0|0
    • ya olum neyin kafasındasın 3- 0 gördük lan çok güveniyosanızkendinize atsaydınız golleri. lafla olmuyo kusura bakma ;) siz yiyin ekmek

• Ofsaytın ne olduğunu burada açıkla seni ciddiye alayım. :)) Ayrıca ben BJK'li değilim.

• bursasporla besiktası kıyaslayamazsın. fakat, bütce bakımından besiktas önde, pahalı futbolcuları alabilir. bursaspor da iyi oynuyor ama gol attıktan sonra kendilerini salıyorlar. bazen yenilmeyecek macları kaybediyoruz

0|1
    0|0
  • beşiktaş daha güçlü

0|0
    0|0
  • bu kanıya nasıl vardığını çok merak ediyorum

0|3
    0|0
  • Doğru düşünüyorsun :)

0|1
    0|1
  • en son kaç yıl önce maç seyrettin. hagi gelmiş miydi o zaman türkiyeye?

yada sefa sirmen bu dediğin beşiktaşta başkan falan mıydı

0|1
    0|0
  • beşitaşın şuanda ismi daha ağır basıyor

0|0
    1|0
  • Bursaspor halen süperligdemi ya hayret neyse yıllar önce bir düşürmüştük kısmetse bu sene tekrar düşürürüz.

0|1
    0|0
    • 3-0 hatırlatayım ;) ya sizi gerçektende anlamıyorum 3- 0 yenildiniz. bari laf yapmayın lan bukadarmı karaktersiz bir takım olabilir tiksiniyorum harbi sizden :D:D: süperligden düşürcekmişlerde siz öncebi 3 -0 farkı kapatın be !

• Galatasaray daha güçlü.

0|1
    0|1
  • Bence birbirine denk iki kuvvet

0|0
    0|2
  • babam daha güçlü

0|1
    0|0
  • beşiktaş yeni transferlerle nasıl bir performans gösterir belli olmaz...

0|1
    0|0
  • bence senin baban benim babamı döver

0|1
    0|0
  • kenan doğulu olabilir mi?

0|0
    0|0
  • üzülerek derler ya öyle değil işte.. sevinerek söylüyorum burzazpor

0|1
    0|3
  • Manuel Fernandes panpa xd

0|0
    0|0
  • Bursaspor hem taraftarıyla hemde camiası ile Beşiktaş'tan daha kaliteli bir takımdır.

0|0
    0|2
  • Fernandes olmasa Bursaspor derdim. şuan bilemiycem..

0|0
    1|3
  • bursa dahaii

0|0
    0|0
  • Bursanın kadrosu daha güçlü

0|1
    1|2
  • bu gece futbol bölümünde Galatasaraylı kızlar neden çok anlamsız sorular soruyor?

0|3
    0|0
  • Beşiktaşlı kızlar görmesin. :)

0|0
    0|0
  • Beşiktaş elbette

0|1
    0|0
  • en güçlü akhisarbelediyespor:))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• saçma soru olmuş gs li gizli

0|3
    0|1
  • Yaş aralığından beklenmeyecek derecede mantık dışı sorular... Akıl cidden yaşta olmuyormuş...

0|1
    0|0
  • Beşiktaş

0|1
    0|0
  • bende galatasarayliyim ama bursaspor'un daha guclu olduguna inaniyorum

0|0
    0|0
  • Buda soumu ya hhaha hahah buna sadece gulunur

0|0
    0|0
  • Bursasporu tanımıyorum bile tabi ki Beşiktaş

0|0
    0|0
    • hatırlatıyım yavurm . 2009 - 2010 sezonu şampiyonu BURSASPOR beşiktaşı 3 -0 galip eden takım hani hatırladınmı bebeğim ;)

• hatırlamadım canım ;) o zamanlar futbol ne bilmiyordum.

• Kim daha güçlüyse güçlü. BJK'i daha çok seviyorum.

0|0
    0|0
  • Beşiktaş.

0|0
    0|0
  • İkisini toplasan, Galatasaray'ın çeyreği etmez

0|1
    0|4
  • Beşiktaş

Galatasaraylıyım

35 yaşındki bir hatun Beşiktaşın en güçlü iki takımından biri oldugunu bilir.

Seni fake seni dün yenildiğiz giibi yenilmez Beşiktaş

0|0
    0|0
  • Fb li arkadaş sen aklın sira dün yenilmenin acısını bjk gs yi birbirine düşürerek mi çıkaracaksın .

Böyle sacma sorular sorma bu sene gs ın tek rakibi bjk olucak.

Sende böyle saçma sorular açmaya devam edicende.

Buradakilerde sana inanacak oylemi:)))

Bjk ile alay edemez kimse!

Bugun ts karşısında mucadele edicek maçıda alıcak.

0|2
    0|0
  • bir fenerbahçeli olarak beşiktaş derim ben

0|2
    0|0
Yükleniyor...