Erkekler gecmısı gerıde bırakırmı sevgılısının kımle yakınlastıgını umursamazlar mı

bır çocukla tanıştım bırseyler denemeye kaar verdık yalnız bunun en yakın arkadaşının ısmını ogrenınce şok oldum cunku o en yakın arkadaşının arkadaşıyla bır ara bırlıktelıgım olmuştu ama sonradan amacının ebnımle sadece sevısmek olduğunu ogrendım öpüşmek dokunmak cok ılerı bırsey yasamadık.hatta daha sonraşu angorustugum cocugun en yakın arkadaşı dedgım kısıde benımle bılmeden ılgılendı..durumu anlatınca asla olmaz sen benım en yakın arkadaşımla bırseyler yasamıssın dedı o pıslık herseyı arkadaşlarına anlatmış. bende gec olmadanşu angorustugum çocuğa anlatmaya başladım ama umrumda bıle degıl hersey gecmıste aldışu ansen benlesın ve ben mutluyum gecmısın benı alakadar etmez dedı durum cok karsısık ama tamamen tesadüfler zıncırı...sızce bu çocuk davranışında samımı mı erkekler gecmısı gerıde bırakırmı tanıdığı kısıyle olmasına rağmen o kışı opustugumuzu sevıstıgımızı ortamında yaymış rahatsız olmazmı benı sevgılısı olarak gorur mu

0|0
08

En İyi Erkek Görüşü

• Amacı senden olabildiğince faydalanmak sonunda o da eski sevgilin gibi aranızda geçenleri anlatacak tabi yaşadığı güzel şeyler de yanına kar kalacak aynı hataya iki kez düşme derim ben kandırıyor seni nasılsa bu kız daha önceden birşeyler yaşamış bu işleri biliyor ben de biraz kendi zevkime bakayım diye düşündüğünden adım gibi eminim.

0|0
    0|0
    • herseyı anlattım ben o zaman çocuk akıllıydımm daha cok kuucuktum yıllar gectı bırdaha asla yasamam dedım

• O zaman zamana bırak bakalım 1 ay sonra o da eski sevgilin gibi yılışmaya başlarsa o zaman sen de ona göre davran zaten niyeti ciddiyse öyle senden faydalanmaya kalkmaz, zamanla olur aranızda birşeyler ama bu kısa bir sürede olmaz baya bir zaman geçince zaten sevdiğini öpmek sevmek istersin ileriye gitmeden.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• şimdi şöyle birşey var, illa ki ortam içinde sevgilini bunları anlatarak kızdırmak isteyecekler. Eğer iyi niyetliyse gerçekten sineye çekmiştir. Aslında olması gereken budur, dün dünde kalır yarın sizin olur sen düne dair gerçekten pişmansın, açık hedefin belli önemli olan bu.

Cut.

0|0
    0|0
    • cok pısmanım yıllar gectı ustunden zaten

• Bırakanlar var

0|0
    0|0
  • adam seni tenhada götürür:)) yaşınız kaç bilmiyorum ama hiç bir erkek geçmişi sorgulamadan durmaz niyeti kötü bilesin

0|0
    0|0
  • Senin sevişilecek bir kız olduğunu düşünerek yakın zamanda harekete geçer.

0|0
    0|0
  • şimdi rahatsız etmiyor dese de rahatsız olmuştur ve olur.ama bu çocuğun diğer oğlanları nasıl gördüğüne de bağlı.onlara güvenmeyip, onların salak kişiler olduğunu düşünüyorsa sana güveniyor olabilir

0|0
    0|0
    • salak kısıler olduğunu düşünüyor benım bıseyler yasadıgım kısıyı tanımıyor onun arkadaşıyla samımı

• o zaman sana güveniyor olabilir.tabi sen de o güveni sağlamaya devam etmelisin :)

• Ne olursa olsun benim zoruma gider,çünkü sevmeden kimse ile ilişki kurmam.

0|0
    0|0
  • Geçmişi Gölgeye Teslim Etsin bence yani galiba sanırsam..1

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...