Ersun Yanal İstifa Etmeli mi?

Ersun Yanal'ın Fb icin Doğru Hoca olduguna inanıyormusunuz ?

Size göre Ersun Yanal ile Tamam mı-Devam mı ?

• Fb'nin aradıgı Hoca.Kalmalı.
    14% (1)50% (9)40% (10)Oy Ver
  • Ersun'dan Fb'ye Hoca olmaz.Gitmeli.
    86% (6)50% (9)60% (15)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
10|25

En İyi Erkek Görüşü

• Kovmirem ula kovmirem.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• bence her gelen hocaya bu tür baskılar yapılması yanlış. Ben de bir fenerbahçeliyim, ne Aykut Kocaman'aa ne de Ersun Yanal'a, Aziz Yıldırım'a kızdığım kadar kızmadım. Ersun hoca yeni, şu anlık aklında ne olduğunu anlamış değilim galatasaray maçında neden Baroni'yi çıkardı mesela, yani bir şeyleri beklememiz lazım belki.

0|0
    0|0
  • Ersun Yanal ilk açıklandığında babam 3 maç ömür vermişti iki maç gitti sanırım 1 maçlık ömrü kaldı :)

0|0
    0|0
  • Fenerde gelen gideni aratmıyor Ersun hoca Aykutu hiç aratmadı :D

0|0
    0|0
  • Ersun yanal onceki hayatinda Aykut Kocaman di bence.

0|0
    0|0
  • Bence biraz daha fenerbahçenin başında kalmalı (:

0|0
    0|0
  • Ciksin gitsin takimin basindan ne hali varsa gorsun .

0|0
    0|0
  • Destur :D Biraz daha beklesinler bence..bakalım

0|0
    0|0
  • Beni çok ta ilgilendirmiyor. Keyfi bilir.

0|0
    0|0
  • gitsin ya takımı ne hale getirdiler koskoca fenerbahçe !

0|0
    0|0
  • Ersun'dan Fb'ye Hoca olmaz.Gitmeli.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Ersun Yanal belki Fenerbahçe'nin tam aradığı gibi bir hoca olmayabilir. Lakin darağacında sallandırmak için çok erken diye düşünüyorum... Biraz bekleyin ligin daha ilk haftası. Kafasındaki oyun planını takımın üzerine tam olarak bir oturtsun. 6-7 nci haftadan sonra tüm takımların gerçek gücü ortaya çıkacaktır. Aykut Kocaman gibi çömez ötesi denilebilecek bir antrenöre 3 sene katlanıldıysa, ondan siklet olarak çok çok daha iyi bir Ersun Yanal'a biraz daha vakit vermek gerekir diye düşünüyorum. Tabi insanların Ersun Yanal'ı Aykut'la kıyaslarken 6+0+4 gibi bir kuralı da gözardı etmemeleri gerekir. Zira Türkiye'de yerli oyuncu profili rezalet. Milli yakımın hali ortada. En iyi yerli oyuncu dediklerimiz Emre ve Arda dışındakiler vasat ve vasat üstü. Hep beraber göreceğiz, bu yeni sistemle 4 büyüklerin canı çok fazla yanacak.

0|0
    0|0
    • Az cok Ersun Yanal'ı herkes tanıyor.Bende diyorum ki,Ersun Yanal'ın fb'yi basarıya tasıyacagına inanıyormusunuz ?

• Kişilik olarak beğenirsiniz beğenmezsiniz, şu ana kadar Türkiye'den çıkan en iyi teknik direktör Fatih Terim'dir. Mustafa Denizli 2 nci olarak gelir. Onun haricindekiler vasat kabul edilebilecek düzeydedir. Ersun Yanal'da bu vasatların içinde iyi denebilecek bir konumdadır. Dikiş tutturabilirse Fenerbahçe'de başarılı olabilir. Önceki başarısızlıklarını hesaba katmıyorum. Zira hayatı boyunca böyle pahalı ve kaliteli bir kadroyla ilk kez çalışıyor. Neler yapabilecek 6-7 hafta sonra net göreceğiz.

• Daha çok erken.

0|0
    0|0
  • BAŞKAN BİZE ZİCO'YU GETİR !

0|0
    0|0

0|1
    0|0
  • kuşdan takıma kağıttan hoca olucak tabıkı kalsın bence aykut dan sonarakı aranılan adam :P

0|1
    0|0
  • Bismillah! dur daha ilk maçtan ne yaptın sen. adamın zaten sözleşmesi 1 yıllık. Ersun Yanal İstifa edecek, Yılmaz Vural Fenerin aradığı hoca benim diyecek. Vural'ı almayacaklar, sonra başka bir hoca gelecek. Tabi başka hoca gelince Yılmaz Vural Milli takımın aradığı hoca benim diyecek. TFF Vural'ı yine almayacak. Fenere yeni gelen hoca transfer şart diyecek.

0|0
    0|0
  • kesinlikle kalmalı :))

0|0
    0|0
  • İstifa edecek birisi varsa o da Abdullah Avcı.

0|0
    0|0
  • İlk haftadan hoca kovsaydık yanmıştık. Evet kötü bir mağlubyet ama ilk hatada insan kesecek kadar vicdansız ollunmamalı

0|0
    0|0
  • bence kalsin adam daha yeni geldi göreve, suanki takim tam olarak onun eseri degil bence 7-8 hafta gecsin ondan sonra bu tarz sorular düsünülmeli.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Daha yeni geldi adam biraz şans tanımak gerekir

0|0
    0|0
  • ilk maçtan da hemen yargılamak olmaz ama hata üstüne hata yaptı konya maçında

bide ben konyalıyım ve Torku Konyaspordan gurur duyuyorum :)

0|0
    0|0
  • Azize yıldırım gitmeden o takımdan birşey olmaz.

0|0
    0|0
  • Ersun Yanal fenerbahçeyi sırtlayabilecek bir teknik adam değil. fenerbahçe kadro ve kalite itibariyle çok güçlü bir kadroya sahip oyuzden o takımı taşıyabilecek bir hoca ile yola devam edilmeli.

0|0
    0|0
  • bu nasıl bir zihniyet mazide kaldı o günler tek maç ile hoca harcamalar istikrarın olmadığı bir yerde başarı nasıl yakalanır...

0|0
    0|0
  • Devam devam sezon başı hoca gönderilmez zaten 1 yıllık sözleşmesi var.

0|0
    0|0
  • devam tabiki daha çok eğlenicez :))

0|0
    0|0
  • Geç bile kaldı hıyarto

0|0
    0|0
  • bence orda kalmalı.biz 4 yıldızı takınca gidebilir:=)))

Arsenal ersun kalsın demiş:=)))

0|0
    0|0
  • dur be aga bismiilah:)

0|0
    0|0
  • 6s 'liler , fenerin hocası gitsin mi diye anket yapiiii :)))

0|2
    0|1

0|1
    0|0
  • daha ilk maçtan asmayın hemen adamı. 2003-2004'te şampiyon olduğumuz sezon 3 yemiştik ilk maç istanbulspordan :) ziconun 2008 cl çeyrek finalinde eylül ayında 2 galibiyetimiz vardı ibbspora yenilmiştik. doğru önlemi almak ve takımın vereceği tepkiyi görmek önemli.

0|0
    0|0
    • iyide o sezon gs gücsüz bir takımdı.yani fb ile gs arasında kalite anlamında büyük fark vardı.

Yükleniyor...