Konusu başarı öyküsü olan film önerileri?

Adam sıfırdan başlasın acılar çeksin ama öyle birşeyler yapsınki bir anda başarılı olsun zengin olsun bu tür flim önerilerinizi bekliyorum :)

2|1
14|68

En İyi Erkek Görüşü

• Umudunu Kaybetme...

0|1
    0|0
    • En sevdiğim başarı filmi..

• evet çok başarılı bencede.. çokta duygulanıyorum bazı sahnelerinde :) başka aklıma gelen yok malesef

Erkekler Ne Diyor 67

• The Shawshank Redemption

Belki bu filmde maddi olarak başarı sağlamadı ama bence çok sadık ve iyi bir dost kazandı. Ve bu çoğu insan için zenginliktir.

0|0
    0|0
  • bir anda olmasa da 3 idiots filminde başarı teması da vardır. deneyin isterseniz :)

2|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Esaretin bedeli olabılır

0|1
    0|0
  • Sosyal Ağ

0|0
    0|0
  • Scarface ve Akıl Oyunları ilk aklıma gelenler ama akıl oyunlarını izlemediysen gerçekten izlemelisin çok iyi.

0|0
    0|0
  • inan daha iyisi yok ;) link

0|1
    0|0
  • Forrest Gump izlemediyseniz tavsiye ederim 1994 ABD yapımı epik romantik komedi-dram filmidir. Winston Groom tarafından yazılmış aynı adı taşıyan 1986 romanından sinemaya uyarlanmıştır. Robert Zemeckis'in yönettiği filmde Tom Hanks, Robin Wright, Gary Sinise ve Sally Field rol almıştır.

En iyi film dahil olmak üzere 6 dalda Oscar ödülü almıştır

0|0
    0|0
  • pursuit of the happiness ( umutunu kaybetme Türkçe tam ismi aynı zamanda film Chris Gardner'ın biyografisi dir. Ve baralı bir kadroya sahıptır. Will Smith ve oğlu oynamaktadır tavsiyede bulunurum. ) Birde Sosyal ağ filimi var Facebook un nasıl kuruldugunu anlatan bir filimdir.

0|0
    0|0
  • amerikan pastası.. cocugun hic kız arkadaşı yok.. yazık kuzeni aracılıgı ile kızların arasına yerleştiriliyor.. gelsin sex'ler gelsin kızlar... 0 dan başlayıp başarıya ulaşmak bu demek :D

0|0
    0|0
  • En iyisi benim hikayede daha tim burton ile anlaşamadık çok pinti çıktı ve benim şu an ki halimi oynayacak kadar yakışıklı bir aktör bulamıyormuş malum johnny de yaşlandı...

0|0
    0|0
  • paranormal activity

0|0
    1|0
  • Adını Feriha Koydum -.-

0|0
    0|0
  • slumdog milyoner diye bir film var tavsiyemdir

0|1
    0|0
  • napacan sende aynı yolardan geçip sendemi olacan:))) 21 izle o zaman:))

0|0
    0|0
  • Tom Cruz'un Şirket filmi ile

Esaretin Bedeli..

0|0
    0|0
  • Slumdog Millionaire

Amerikan Gangsteri (söylediğinin tam tersi)

The Blind Side

Men Of Honor

October Sky

Something The Lord Made

vs ...

0|0
    0|0
  • V for vendetta...

0|0
    0|0
  • Cast away- Tom hanks

Forrest gump - Tom Hanks

Hatasız Kul olmaz - Orhan Gencebay

Ayşem - Ferdi Tayfur

Tarkan - Kartal Tibet

0|0
    0|0
  • forrest gump tabikisi

0|0
    0|0
  • 3 idiots öneririm

0|0
    0|0
  • Başarı diyince erkekler doluşmuş ben sana başka dilde aşk filmini öneririm başka bir dilde aşk ı başarıyorlar

0|0
    0|0
  • Cinderalla Man. Üstüne tanımam. Ayrıca tam böyle bir konusu olmasa da buna yakın olan The Help'de iyidir.

0|0
    0|0
  • Sıfırdan başlaması şart değil diyorsan, Kör Nokta var..

Bi' Amerikan futbolcusunun gerçek yaşam hikayesi..

0|0
    0|0
  • Cinderella Man, Million Dollar Baby saygılar...

0|0
    0|0
  • pursuit of the happiness

0|1
    0|0
  • Milyoner'i izlemelisin

0|1
    0|0
  • Monte kristo kontu muydu neydi :) gerci o ip*e hazineye konuyodu ama intikam filmi gibi biseydi

0|0
    0|0
  • The Pursuit of Happiness

0|0
    0|0
  • ben efsaneyim

0|0
    0|0
    • İzledim ama güzel tercih teşekkürler tam tanıma girmiyor ama yinede bir başarı söz konusu

• Erkekler Devam
    37

Kızlar Ne Diyor 14

• Hızlı ve Öfkeli 5 Rio soygunu :) Çok başarılı bir soygun gerçekleştiriyorlar :)))

0|0
    0|0
  • Shawshank redemption,piyanist. Seven paund ise tam tersi bir filmdir ama güzeldir. Bide pembe panter ve çakal wayli var tabi sürekli sıfırdan başlayıp acı çeken.

0|0
    0|0
  • kont monte kristo

0|0
    0|0
  • kız zengin olmuyo ama imkansızı başarıyo izledikten sonra hayatta imkansız diye bişey olmadığını anlıycaksın black

0|0
    0|0
  • Limitsiz link

0|0
    0|0
  • Forrest Gump

0|0
    0|0
  • ''onurlu bir adam'' oouuu bu kesınlıkle mukemmel :)

0|1
    0|0
  • umudunu kaybetme

0|0
    0|0
  • geçen günlerde sinemada izledim "ge(n)ç çıraklar" filmini Google'da geçen harika bir filmdi öneririm

0|0
    0|0
  • Social Network ve yeni vizyona girmekte olan Steve Jobs'ın hayatını anlatan bir film var aklımda.

0|0
    0|0
  • limitsizz aynı dediğin gbi

0|0
    0|0
  • Slumdog Millionaire ve 3 idiots :d

0|0
    0|0
  • eğer izlemediysen onurlu bir adam filmini izlemeni şiddetle tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • limitsiz ya da 3 idiods