Sporda en çok hangi bölgenize özenir ve oraya ağırlık verirsiniz?

Mesela ben en çok omuz kanat ve göğüslerimi geliştirmeyi severim aslında çok hoş dururlar slim tişörtlerle... Peki ya siz en çok nerenizi sevipte orayı geliştirmekten zevk alırsınız? Sanırım bayanlar için basenler olsa gerek :)

0|0
8|11

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim ben body yapıyorum. 3 Hafta çalıştım alt yapı vardı zaten o yüzden kanatlarım hemen açıldı+ Omuzlarım dehşet oldu :) Ben şuan onları yeterli buluyorum. Biraz göbek var korse aldım ayriyetten korsenin altına streç sarıyorum daha iyi terletsin diye. Çok iyi oluyor tavsiye ederim ayriyetten pazılara da çalışıyorum. Göbeği fitlesem bide kolu biraz genişletsem tamamdır. Kol 34dü 3 haftada 37 yaptım :)

0|1
    0|0
    • sol kol 42.3 sağ kol 42.9 ama yetmiyor bana da :)

• ağırlık fazlaysa seti azalt ağırlık hafifse seti çoğalt öyle bir geometri uygulayacaksın :)

• Yapıyoruz işte bişeyler. gözle görülür bir değişim var ama 3 haftada. :) Neyse iyi geceler

Kızlar Ne Diyor 8

Erkekler Ne Diyor 10

• Karın ve kol :)

0|1
    0|0
    • o da ikinci kısmımda kollar zaten dövmeli kas üstünde çok güzel duruyorlar :)

• aynen bende dövme yaptırmak istiyorum fakat abdest felan o yüzden yaptıramıyorum :D

• gerçek dövme deri altında duruyor dostum o geçerli olmayan dövme yapay kalıcı olmayan dövmeleri deriyi örten dövmeler :)

• Göğüs omuz karın kanat sırt

0|1
    0|0
  • Ön kol , Omuz

0|1
    0|0
  • Göğüs ve kol :)

0|1
    0|0
  • Kol

Göğüs

Sırt