Bayan arkadasımızın biri büyü dedi de aklıma takıldı

2 seneyi aşkın ayrı olduğum bir kız halen aklımdan çıkmıyor hep onu düşünüyorum acaba bana büyü yaptırmış olabilirmi ? kızlar siz yaparmısınız öyle bişey yapanı gördünüz mü ?

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• eğer gerçekten aşık olduysan unutmaman normaldir. veya takıntı olmuştur sende. büyü yapacağını zannetmiyorum. büyü yapsa fırsattan ıstıfade döner seninle olurdu, eğer yanında olmayacaksa neden buyu yaptırsın

0|1
    0|0
    • nasıl anlaşınır büyü olduğu yani nasıl anlarım üzerimde büyü var mı diye ?

• küçük düşürmez sadece kız sevinir ah'ım tutmuş diye :)

• sevinsin kurtulmak istiyorum artık

Kızlar Ne Diyor 5

• İnanmıyorum

0|1
    0|0
  • :-) inancli biriysen bu hurefelere inanmaman lazim.Sadece asik olmussun hepsi bu.

0|1
    0|0
    • o nasıl aşktır bir kurtaramadık kendimizi

• büyü hurafe değildir, kurandada geçer, yapanların lanetlendiklerini belirten ayetler vardır, yapılması mümkündür ama arkadaş paranoya yapmış gibi geldi bana, çok takıldıysan bu mevzuya bul, bir hoca git ona sor

• :D büyü yapsa bile o sana zarar verebilir mi ?

0|1
    0|0
    • bağlama büyüsü yapmış olamaz mı ?

• saçmalama ya cahil misin oh iyi oluyo senin gibilerine kim bilir nası üzdün kızı

• :(

• asla yaptırmam ve zaten çok günah :/

0|1
    0|0

• bilmiyorumki :s internetten araştır bence daha ayrıntılı çıkar orda

• evet biliyorum yapanlara şahit oldum

0|1
    0|0

• istemdışı şeyler olur mesela..hayatında çok nefret ettiğin şeyi bir anda sevebilirsin ya da ne bilim çok sakinken kavgacı bir tipe dönüüşürsün..

Erkekler Ne Diyor 3

• Ben o kızın yerinde olsam akılda kalma büyüsü yapmamda, seni kendime bağlardım ayrılmazdın hiç. Kendimi Harry Potter gibi hissettim bir anda. :))

0|1
    0|0
  • yapmış olabilir. neler neler yapıyorlar bir bilsen.

0|1
    0|0
  • eşşek kadar adam olmuşsun hala büyü diyorsun lan utan utan

1|0
    0|0
Yükleniyor...